Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recommended Posts

Witam, gdy próbuję wejść do GTA Online, wyskakuje mi komunikat: Usługi sieciowe R* chwilowo niedostępne. Wróć do GTA V, lub spróbuj później.

Co mam zrobić? Niedawno kupiłem i zainstalowałem grę, To coś z moją kopią gry, czy serwery rockstar nie działają?

Pomocy!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez KapitanWaszkins
      Czesc, gram juz jakis czas w GTA i ostatnio pomyslalem, ze zaczne robic napady i zrobilem te pierwsze dwa, a kolejny (Humane Labs), nie chce mi sie pokazac w pokoju planowania napadow. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale przeczytalem na jakiejs stronce, ze do tego potrzebny jest odblokowany Insurgent, Valkyrie lub Hydra i nie wiem czy to prawda a nie chce wydawac nie potrzebnie kasy
    • Przez hyaL
      Cześć, jeżeli w GTA:O zginiemy z hajsem w portfelu, to ile zawsze ubywa? 5k, 10k? 
    • Przez Taharii
      Witam mam do zaoferowania modowane konto na wlasnosc tzn. po otrzymaniu pieniedzy zmieniam maila, haslo. 
      Powyzej jest screen z socialclub'a, tak jak widac jest ok 100mln jeszcze na postaci i 132 poziom postaci. Wiecej informacji podam na pw jesli ktos bedzie zainteresowany  . 

Kwote jaka bym chcial dostac za ta postac to 30€ PSC, wersja gry: socialclub. 

Kontakt: Tutaj pod postem lub pw forum
    • Przez kaskader123
      Siema od około tygodnia mam problem z gta online otóż nie mogę dołączyć do jakiejkolwiek sesji i wyskakuje komunikat:
      Nie udało się wczytać zapisu gry dla postaci nr 1.
      dodam że usunęło mi cały zapis gry z singla.
    • Przez Perezzz
      Witam. Potrzebuję pomocy w tak banalnej sprawie że aż głupio pisać...
      Muszę dostać się do głównego menu abym mógł słuchać self radio (nie mam go a podobno w głównym menu trzeba przeskanować pliki) i problem jest w tym iż nie wiem jak wejść w główne menu odrazu włącza mi się tryb fabularny. Pomocy

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.