Skocz do zawartości

Recommended Posts

JJayJacob    0

Witam, gdy próbuję wejść do GTA Online, wyskakuje mi komunikat: Usługi sieciowe R* chwilowo niedostępne. Wróć do GTA V, lub spróbuj później.

Co mam zrobić? Niedawno kupiłem i zainstalowałem grę, To coś z moją kopią gry, czy serwery rockstar nie działają?

Pomocy!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Verdalio
      Wczoraj sprzedałem 33 samochody osobiste (nwm czemu aż tyle się udało O.o) minęły 24h od ich sprzedania lecz ciągle pisze "Osiągnąłeś dzienny limit sprzedaży... bla bla bla"
      Co robić... próbowałem sprzedać auto lecz bezskutecznie jedyne auto które mogę sprzedać to auto z ulicy.
    • Przez Verdalio
      Siemanko jaki pojazd opancerzony kupić ? Kurume/v12/insurgenta/inny? Głównie kredne zasoby i je sprzedaje czasem robie misję. Co polecacie ?
    • Przez Pulsik
      Wczoraj kupiłem bunkier w Paleto Bay za ~1,150,000 mln. Dzisiaj zarobiłem już 1,2mln i chciałem jendak zmienić połozenie bunkra na bardziej wygodniejsze. Pytanie nasuwa się takie. Na ten moment nie mogę kupić nowego bunkra , chodź myślałem , że sprzedaż starego bunkra uzupełni pozostałą kwotę czyli razem 2mln. Czy kupienie nowego bunkra działa tak samo jak kupienie nowego apartamentu , że dostaję się pięniądze za starą posiadłość . Czy jednak to nie działa i można mieć 2 bunkry w Los Santos.
    • Przez LINQOO
      Witam pewnego dnia postanowiłem kupić lepszy budynek dla mojej organizacji. ( Kupiłem ten najdroższy. ) Wszystkie moje auta zostały przeniesione do poziomów garaży w nowym budynku organizacji. W starym budynku na poziomach garaży,gdy wszedłem w takie niebieskie pole to mogłem zmieniać gdzie chce mieć dane auto. W tym nowym budynku organizacji oraz w moim domu w garażu znikneło niebieskie pole gdzie zmieniałem gdzie które auto chce mieć. Wychodziłem i wchodziłem z Online ale to nic nie pomogło . Bardzo proszę o pomoc.
    • Przez PolandX
      Witam ostatnio w gta online chciałem ulepszyć mój pojazd przy zakupieniu części u mechanika wywaliło mnie z Los Santos customs i gdy chciałem jeszcze raz wjechać to pokazał mi się napis że tego pojazdu nie można modyfikować ta część to była wybuchowa stacyjka jak coś . Jak ktoś wie czy da się to jakoś naprawić byłbym wdzięczny