Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Opublikowano
comment_72395

Witam, piszę bo może ktoś miał podobnie bądź ktoś wie jak to naprawić. Jakiś tydzień wymieniłem kartę graficzną w kompie z gtx 1060 na rtx 3060 i wszystko fajnie tylko że GTA się nie chce odpalić po kliknięciu "Graj" przez cały czas mam "Wczytywanie", przy okazji cały launcher się crash-uje i nie mogę nic zrobić nawet wyłączyć aplikacji. Napisałem z 10 mailów do supportu rockstara i nie nadal mi nie pomogli. Robiłem chyba wszystko, od odinstalowywania i zainstalowania launchera i samej gry po wyłączanie antywirusów itp. Mam nadzieję że ktoś mi może pomóc w tym bo mam dosyć. 

Wysyłam film z problemem który nagrałem2023-02-28 14-39-50.mkv2023-02-28 14-39-50.mkv2023-02-28 14-39-50.mkv

  • Wyświetleń 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Brak postów do wyświetlenia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum