Zarejestruj się
Jeśli interesujesz się GTA i szukasz miejsca, gdzie możesz dzielić się wiedzą, dyskutować o nowościach, czy też znaleźć porady, to rejestracja na naszym GTA Forum jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Dołącz do społeczności pełnej pasjonatów, zyskaj dostęp do unikalnych działów, poradników oraz bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata GTA Online i FiveM. Nie czekaj - załóż konto i rozpocznij przygodę z nami już teraz!
- Wyświetleń 809
- Dodano
- Ostatniej odpowiedzi
Rekomendowane odpowiedzi
Ostatnio przeglądający 0
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
Witam . Kupiłem wczoraj gta v na steam. Powiązałem steama z SC . Ale włączając gta V ( z pliku w folderze . Steama lub rockstara ) to nic się nie wyświetla na ekranie . Natomiast w menadżerze zadań pojawia się proces a na steamie i rockstarze wyświetlana jest informacja że gra jest uruchomiona . Mimo że kompletnie nic się nie pojawia. Sprawdzałem spójność plików z 10 razy i niby wszystko okej ale dalej nic. Nie zależnie czy odpalam grę jako singla czy online
sterowniki aktualne wszystkie ( windows update , intelowy program aktualizujący, nvidia geforce experience i driver booster pokazują że wszystko najnowsze )
specyfikacja
LAPTOP !
Windows 11 home ( oryginał )
RTX 3070 8GB , I7 11gen ,
Dodam że np RDR2 działa normalnie. Tylko z gta v mam taki problem
Dodaje filmik ( sorki że nagrany telefonem ale nie mam pobranego obs'a )
Edytowane przez SKG