Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Problem z zainstalowaniem Rockstar Launcher


MaxmanXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam już od paru miesięcy problem z zainstalowaniem Rockstar Launcher, od momentu zaistalowanie dodatkowego dysku (co najlepsze specjalnie po to aby mieć mejsce na gry głównie od Rockstar w tym GTA) i pózniejszego resetu dysku, nie mogę w ogóle zainstalować launchera. Gdy chce go zainstalować, na początku wszystko wygląda normalnie, aż po kilku ładowaniach pojawia się okno którego zdjęcie, załączyłem do wiadomości, gdzie z jakiegoś powodu aplikajca pisze, że wymaga aktualizacji, a najnowsza wersja launchera to 0.0.0.0, jak klikam "aktualizuj" po chwili niby aktualizownia, znów pokazuje się to samo, a jak tym razem klikne to co wcześniej, wyskakuje inne okno którego zdjęcie również załączyłem, z informacją o błędzie z powody "niekoplentnej instalacji" czyli kod 1. Pisałem jużdo Rockstar Support z tym problemem i mimo kilku miesięcznej wymianie e-maili, oni uznali problem za rozwiązany i już nie odpisują. Od razu mówię, że żadna próba ponownej instalacji, przez jakiekolwiek sposoby nic nie daje czy też tego typu inne podstawowe działania. Rockstar dał mi już wiele instrukcji, gdzie musiałem używać wiersza poleceń, a nawet proponowali instalacje Windows 10 (ja mam 11), nie zamierzałem tego robić, a zamiast tego jescze raz chciałem zaistalować Windows 11, ale żandej z tych rzeczy nie mogłem, zrobić nawet jakbym chciał, bo system na to nie pozwala.
Nie mam pojęcia w czym może tkwić problem, sprawdzałem też, czy móje urządzenie nie ma wirusów, ale nic nie wykryto.
Jakby to było ważne używam Laptopa Lenevo ideapad L340, ale to raczej nie tyczy się modelu, gdyż mój znajomy ma ten sam model laptopa i wszytsko mu normalnie działa.

Zrzut ekranu 2023-11-13 232523.png

Zrzut ekranu 2023-11-13 232545.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum