Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Jeśli interesujesz się GTA i szukasz miejsca, gdzie możesz dzielić się wiedzą, dyskutować o nowościach, czy też znaleźć porady, to rejestracja na naszym GTA Forum jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Dołącz do społeczności pełnej pasjonatów, zyskaj dostęp do unikalnych działów, poradników oraz bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata GTA Online i FiveM. Nie czekaj - załóż konto i rozpocznij przygodę z nami już teraz!

Opublikowano
comment_77261

Włączam GTA V  robię misję np.: Przysługa (ang. Pulling Favors) kończę i chce zrobić np. doradztwo małżeńskie , dojeżdżam do tej willi co mamy zburzyć, pojawia sie komunikat (załącznik 1)

chce podjechać do domu protagonisty, jest (załącznik 1)

co mam zrobić

Zrzut ekranu 2024-04-01 220129.png

  • Wyświetleń 634
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

No posts to show

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum