Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Opublikowano
comment_85878

Witam, mam problem z social club, chcialem ostatnio po 2 latach przerwy popykac w GTA V ale moj adres na social club zostal zmieniony i nie mam jak sie zalogowac, na poczte na ktorym byl wczesniej adres e mail nie wejde bo nie mam juz do niej dostepu, wiec nie znajde wiadomosci o zmianie adresu. Tak wiec pisalem do supportu r* ale jest ciezko tydzien i oni mnie pytaja wciąż o te same rzeczy xD

znalazlem numer do nich +48(0)222953758 ale nie dziala, moze ma ktos do nich inny numer?

albo moze wie ktos czy da sie jakos odlaczyc konto steam od social club? zalezy mi na koncie steam bo mam tam wszystkie gry, jakby trzeba bylo to bym kupil drugi raz gta v, byle by na tym samym koncie steam.

Pozdrawiam 

Edytowane przez Dudusiowy05

  • Wyświetleń 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Brak postów do wyświetlenia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Podobna zawartość

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum