Skocz do zawartości

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian Gościniak
      1.Restart GTA gdy wyskoczy nam błąd
      2.klikamy online 
      3.wchodzimy w prezesa po chwili wychodzimy
      4.i dochodzimy na Money llooby przez Home 
    • Przez Dominiq_1999
      Mam problem z GTA V, wgrywam cały czas mody i gta śmigało normalnie, ale po wgraniu ScriptHook coś się zwiesiło i nie chce odpalić, tak mi się wydaje że to przez to... jeśli ktoś wie jak to naprawić to proszę o pomoc

• Przez Havkarr
      Czy po zmianie komputera na inny (całego) mogę zainstalować GTA 5 i zalogować się na mojego SC i grać onilne tak jak na starym pc?
    • Przez zbiggie
      Zdarzyło się Wam kiedyś tak, że nagle bez żadnego powodu wyrzuciło wszystkich graczy w sesji i zostałeś tylko Ty?
      Nauczycie się jak zrobić ten bug na zawołanie.
      Sposób który Wam pokaże, działa w 100%, testowałem go razem ze znajomymi i nie wymaga zadnego dodatkowego oprogramowania.
      Krok 1. Uruchamiamy GTA Online i dołączamy do jakiejkolwiek sesji publicznej.
      Krok 2. Uruchamiamy menedżera zadań i przechodzimy w zakładkę "WYDAJNOŚĆ"

Krok 3. W zakładce wydajność uruchamiasz "MONITOR ZASOBÓW"

Krok 4. W Monitorze zasobów, w zakładce "Przegląd" szukacie procesu "GTAV.exe", klikacie na owy proces prawym przyciskiem myszki i klikacie "WSTRZYMAJ PROCES"

Krok 5. Czekamy 5-10 sekund i powtarzamy krok 4, z tym że zamiast wstrzymywania procesu wznawiamy go.
      Krok 6. PROFIT, sesja powinna być pusta , zaproś znajomych i miłego spokojnego farmienia paczek/samochodów!
      W wypadku dołączenia innego gracza wystarczy powtórzyć czynność, a raczej nieproszony gość nie będzie już przeszkadzał.

źródło
    • Przez Yajami_o_mate
      Witam,
      Miałem modowane konta konto odblokowane wszystko i ideolo. I chciałbym się dowiedzieć jak nie dostać za to bana na przyszłość bo już niestety go mam  I nie jestem pewien za to ze wpłaciłem kasę do Banku nawet miliona nie miałem czy rockstar wykrył modowanie dodawanie lvl ?