Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Jeśli interesujesz się GTA i szukasz miejsca, gdzie możesz dzielić się wiedzą, dyskutować o nowościach, czy też znaleźć porady, to rejestracja na naszym GTA Forum jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Dołącz do społeczności pełnej pasjonatów, zyskaj dostęp do unikalnych działów, poradników oraz bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata GTA Online i FiveM. Nie czekaj - załóż konto i rozpocznij przygodę z nami już teraz!

Komunikat po aktualizacji : gra nie jest zainstalowana na twoim komputerze , a jest

Opublikowano
comment_39349

mam problem , zgrałem gta5 z dysku wszystko ok na social się zalogowałem , wlaczam gre przez PLAYGTAV i aktualizuje mi się gra , kiedy wszystko się konczy mam komunikat , ze gra nie jest zainstalowana na moim systemie , a jest , proszę o pomoc i propozycje co mogę zrobić , nie licząc reinstalla bo z moim netem zajmie to bardzo długo ….

  • Wyświetleń 3,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

No posts to show

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum