Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Opublikowano
comment_40164

Witam. Po aktualizacji (która była gdzieś z 1,5 roku temu) w Grand Theft Auto 5 zaczęło mi troche ścinać gre (w online bardziej)  lecz sie tym na początku nie przejąłem ponieważ myślałem że potem wyjdzie jakaś łatka do tej aktualizacji lecz po tygodniu lagi zaczęły sie nasilać... na jakiś czas (czyli do teraz) przestałem grać w gta 5 po ponownym graniu jakieś 2-3 dni temu lagi są koszmarne.. nie da sie grać.. licze że być może ktoś z was wie w czym leży problem. Z góry dzięki za pozytywne odpowiedzi.

  • Wyświetleń 3,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Brak postów do wyświetlenia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum