Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lacioszek

Zapraszam na rekrutacje do nowo co powstałego serwera CrystalRP!!! Oficjalny start serwera odbędzie się 19.01.19r. Dla pierwszych graczy 100 graczy 100 000$!!!

Rekomendowany post

Witam! Nazywam się Kacper i zapraszam was na nasz serwer CRYSTALRP!

Start serwera odbędzie się 19.01.19r. Tak jak napisane było w tytule dla pierwszych 100 graczy będzie 100 000$!! A to nie tylko!! Jeżeli zgłosicie się jako jedni z pierwszych osób do takich frakcji jak

-LSPD 👮‍♂️👮‍♀️

-EMS 👩‍⚕️👨‍⚕️

-LSC 👩‍🔧👨‍🔧

-Kartel 💊💉

-Camorra 🔫🗡️

Proszę się nie martwić o Wl, ze względu na to że przez pierwszy okres serwera jej nie będzie i będziecie mogli śmiało testować nasza wyspę! Wyspa posiada już sporą liczbę skryptów które mają wpłynąć na jakość rozgrywki. Posiadamy także rozmaitą kolekcje autentycznych aut. Jeżeli chcesz wiedzieć jak to wszystko się rozwija i czegoś więcej o wyspie zapraszam cie na nasz:

Discord: https://discord.gg/jPENagS

Serwer: CrystalRP 145.239.83.91

Join the conversation

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez Tylerekkk
      Po włączeniu fivem serwery się nie pokazują jest tylko pomarańczowy obrazek i w tle leci muzyczka co mam robić
    • Przez Czst
      Siema,

ostatnio chce sobie znowu poszaleć w Online może jakieś RP ale odkąd mam nowego dostawcę internetu i nowy modem nie mogę wejść na strone social clubu ani wejść w launcher. Problem obczaiłem już dzięki wujkowi google (KLIK), odblokowałem porty które R* podał na swoim helpdesku, brałem też pomoc z tego forum (klik) gdzie zmieniałem IPv4 i DNSy a mimo to nadal mi to nie chce zagadać. 
      Macie jakieś pomysły w jaki sposób mogę to naprawić?
      Router to Huawei HG8245, wcześniej miałem Netiaspota i tam było ok wszystko.

Próbowałem też pograć w inne wersje GTA(Całe GTA IV i Liberty na steamie mam), co prawda czwórka jest na Windows Game Live ale tam też nie chciało mi się zalogować...
    • Przez mario784
      Przedstawienie serwera AvenueRP
      Discord: https://discord.gg/JtJqURb
      O nas :
      Jesteśmy polskim serwerem roleplay w serwisie Five M 
      który stara się dać graczom fajny miły spędzony czas na odgrywaniu RP na naszym serwerze.
      Na serwerze avenueRP można znaleźć  bardzo staranie dopracowane skrypty jak i również pojazdy 
      Pojazdy :
      na serwerze posiadamy  specjalnie  przygotowane paczki pojazdów jak i ich klasy w car dilerze 
      w zwykłym car dilerze można znaleźć pojazdy klasy niższej jak i motocykle 
      natomiast by zakupić pojazdy droższe należy wybrać się do specjalnego car dilera prowadzonego przez naszych graczy 
      w car dilerze oprócz zwykłego zakupu są możliwości wypożyczenia jak i leasingu pojazdów 

Rodzaje narkotyków :
      na naszej wyspie możecie znaleźć 
      5 rodzajów narkotyków 
      -Ruskie fajki-
      -Kokaina-
      -Marihuana-
      -Bimber-
      -Metaamfetamina-
      Prace:
      W zwykłym urzędzie można znaleźć takie prace jak 
      -Rolnik-
      -Rzeźnik-
      -Rybak-
      -Drwal-
      -Górnik-
      -TAXI-
      Oprócz zawodów z urzędu na wyspie można znalezc prace dorywcze 
      jakimi są:
      -Kurier-
      -Magazynier-
      -Dostawca Pizzy-
      Ostatnimi zawodami jakie można pełnić na naszej wyspie są prace w frakcjach takich jak :
      -LSPD-
      -EMS-
      -LSC-
      Własne działalności :
      Na serwerze jesteśmy otwarci na fajne ciekawe pomysły swoich własnych działalności 
      Dlatego Zachęcamy do pisania podań 
      Myślisz że masz ciekawy pomysł ? śmiało pisz a my postaramy go szybko rozpatrzyć 
      Gdy pomysł nas zaciekawi jesteśmy w stanie przygotować własny skrypt oraz miejsce dla twojej firmy !
      Organizacje przestępcze 
      Na naszej wyspie również jest możliwość otworzenia swojej własnej organizacji 
      Warunki jakie trzeba spełnić :
      min.3 osoby w organizacji 
      Ciekawy Pomysł
      Jakiś czas spędzony na serwerze 
      Nasz serwer cały czas się rozwija wbij na co czekasz?
      Resztę zobaczysz jak  tylko do nas dołączysz !
      Czekamy!
      https://discord.gg/JtJqURb

• Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum