5 postów w tym temacie

Po najnowszej aktualizacji (13.12.2016) Gra nie chce się uruchomić a mianowicie po odpaleniu gry wszystko ładnie pięknie, loguje do socjala a gdy przychodzi do uruchomienia gry pojawia się czarne okienko a po około minucie wyskakuje komunikat, że program przestał działać. Gta mam na platformie STEAM.

SS1 \ SS2

PS. Gdy uruchamiam plik "PlayGTAV" jako administrator to wyskakuje mi okienko gdzie muszę wpisać kod produktu a owy kod jest już wykorzystany.

Instaluj od nowa.  Zostaw tylko pliki *.rpf a resztę wywal i zainstaluj jeszcze raz.

Napisano (edytowany)

Reinstall nie pomógł...

*edit

Poradziłem sobie, zwyczajnie była to wina mojego oprogramowania a mianowicie gdy wyłączyłem dodatkową kartę graficzną i zostawiłem samego GTX to poszło. Najwidoczniej przestawiło mi karte graficzną na tą dodatkową.

Edytowano przez k3l3men

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Modowanie kont GTA Online
      Przez Maciek
      Już za 10EUR możesz zboostować swoją postać do 125 level'u albo za 5EUR doładować swoje konto o 200 mln GTA$. Sposób jaki stosuje jest 100% bezpieczny! Modowanie polega na tym, że loguje się na Twoje konto Social Club bądź STEAM i na nim w bezpieczny sposób rzucam na Twoją postać worki o wartości 200k/s GTA$ oraz wbijam pkt. RP poprzez zdobywanie i gubienie pościgu. Zamówienia realizuje na bieżąco. Czasami może się opóźnić ze względu na ilość zamówień.
      Pamiętaj, że modowanej gotówki nie można wpłacać do banku. Najlepiej wydaj na fury, bronie i wypasione chaty.
      Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania napisz do mnie na priv,
      Ważne informacje.
      1. Moduje tylko konta na PC.
      2. Jeżeli posiadasz "świeże" konto czyli takie gdzie jest 1 albo 2lvl to nie kupuj od razu modowania. Wbij co najmniej 10lvl.
      3. Nie wydawaj od razu zmodowanej gotówki. Poczekaj kilka godzin, najlepiej 12 godzin od modowania.
      4. Niczego nie kupuj na sesjach prywatnych. Tylko na publicznych.
      5. Jeżeli posiadasz STEAM GUARD, na czas modowania wyłącz go całkowicie.

Płatności przyjmuje przez

Aby upewnić się czy zakupiony kod PSC wystarczy aby wpłacić donejta, tutaj możesz przeliczyć wartość kodu ze złotówek na euro.

https://www.tipeeestream.com/maciek%20psx/donation

Już dzisiaj dołącz do ponad 160 zadowolonych klientów*
      stan z dnia 15.01.2017r

Abym mógł zmodować Twoje konto musisz podać mi swoje passy do konta Social Club lub STEAM. Schemat podawania passów:
      Social Club: E-mail: gta5@wp.pl Hasło: 123przyklad STEAM: Login: gta53456 Hasło: 123przykład
      Wyłącz STEAM GUARD na czas modowania konta.

Level
      125lvl - 10 EUR
       Hajs
      200mln GTA$ - 5 EUR
      Level i hajs
      125lvl + 300mln GTA$ - 15 EUR
       Premium
      Statystyki, odblokowanie wszystkiego, 125lvl + 150mln - 25 EUR
      Jeżeli interesują cię inne pakiety niż są podane napisz na priv
    • Kupię zbanowane konto z GTA V
      Przez Mateusz Jasiński
      Witam.
      Kupię konto do GTA V (może być z banem, nawet z permem). Cenę ustalimy na pw.
    • Sprzedaz towaru w wytworniach
      Przez Andrey
      Dobry. Nie wiem czy bylo juz takie pytanie czy nie ale ja je zadam. A mianowicie chodzi mi o sprzedaz towaru z wytworni kiedy sprzedaje ten towar razem z czlonkami klubu czy wtedy otrzymam tylko ja pieniazki za sprzedaz czy moze dzieli to jakos miedzy czlonkow klubu ktorzy sa online i mi np pomagaja?? 
    • Szukam ludzi do pogrania na ps4.
      Przez Daro267
      Witam
      Szukam ludzi do pogrania w gta 5 na ps4. Jestem nowy od wczoraj ogarniam. Mój nick na ps4 Daro267 Mam 17 lat
    • Jak zrobić na ps4 własną sesje aby pobrać ze znajomymi?
      Przez Daro267
      Witam
      Od wczoraj ogarniam gta 5 online. Mam pytanie jak pograć ze znajomymi w gta online ? Trzeba chyba zrobić własną sesje i zaprosić. Ale jak zrobić sesje?