Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. Nie mogę uruchomić GTA 5 za pomocą pliku gta.exe

    Rozpoczęte przez kubson211205_,

    Witam mam otóż problem bo nie mogę uruchomić gta 5 za pomocą pliku GTA.exe wyskakuje błąd ze trzeba uruchomić grę przez plik PlayGTAV.exe. Proszę o pomoc

      • Lubię to
    • 25 odpowiedzi
    • 24 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez EmsyDoll,

    Witam, mój ziomek ma problem z gierką. Po próbie pierwszej instalacji przy uruchomieniu gry wyskakiwał błąd, że nie odnaleziono pliku GTA.exe. Zrobił reinstal i znowu wyskakiwał ten sam błąd. Później wkleił ten plik do folderu z grą i zaczął pojawiać się błąd "nie odnaleziono pliku bink2w64.dll"`chociaż ten plik miał w folderze. Przeszukałam cały internet i żaden sposób nie działa nawet zamiana tego pliku i update windowsa...Błagam ma ktoś jakiś pomysł dlaczego? Już mi ręce opadają ?

    • 1 odpowiedź
    • 4,8 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez nghfjk,

    Normalnie w gta na bardzo wysokich, wysokich mam 60-55 fps wczoraj włączam gta a tam 30-20 zmiana ustawień na niższe nic nie daje synchronizację pionową mam wyłączoną. Wczoraj rano jeszcze mi wszystko działało dobrze. W innych grach mam normalne fps procesor: AMD Ryzen 3 1200 3.10 GHz, ram: 8 gb, karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 3gb,

      • Lubię to
    • 6 odpowiedzi
    • 7,1 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez xx4Tentacle,

    Cześć, zrobiłem przed chwilą ostatnie przygotowanie do napadu, tylko że kiedy chcę zacząć napad pokazuje mi, że nie ukończyłem tego przygotowania a jak klikam by je rozegrać jest komunikat o treści ...przerwiesz wyzwanie "Wszystko po kolei"... Normalnie zrobił bym to przygotowanie jeszcze raz ale nie chce tracić bonusu za wyzwanie. Wie ktoś jak to naprawić? Z góry dzięki.

      • Lubię to
    • 11 odpowiedzi
    • 7,2 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez Maciejevsky,

    Witam mam otóż problem z pobieraniem gta 5 Chciałem sobie pograć w gta 5 po dłuższej przerwie w gta 5 więc odpalam aplikacje I pokazuje okienko grand theft auto 5-Patch więc zezwalam i wyskakuje okienko gta i trwa pobieranie i po tym procesie wszystko się wyłącza i cisza. Proszę o pomoc

      • No co ty?
      • Haha
      • Lubię to
    • 6 odpowiedzi
    • 7,4 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez Kalwi102,

    Kupiłem nowy garaż. Stwierdziłem że przełoże autko do niego. Po dniu chciałem je wysłać spowrotem do garażu. Po chwili się rozmyśliłem i pojechałem po nie. Niestety auta juz nie było. Proszę o pomoc!!!?

      • Haha
    • 7 odpowiedzi
    • 32,4 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez maniakDVD,

    Siema, mam taki problem z GTA. Proszę pomóżcie mi to jak najszybciej rozwiązać

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez Kornelpl1e,

    Gdy na xbox one gta v zaintalowało się to po włączeniu w momencie wczytywania gry wywala mnie do ekranu startowego, co zrobić żeby działało ?

    • 0 odpowiedzi
    • 5,8 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez damia_nos,

    A więc, odpalam GTA5 normalnie przez steam otwiera się launcher jest napisane "wczytywnie" które trwa z 3 sekundy i po upływie wczytywania pojawia się czarny ekran (launchera) w prawym górnym rogu wyskakuje, że mnie zalogowało na GTA. Nic więcej się już nie dzieje, niezależnie czy na steamie uruchamiam gta online czy zwykłe.

    • 1 odpowiedź
    • 5,7 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez stefano,

    Witajcie. Mam pytanko, zainstalowałem GTA V na nowo i omyłkowo podałem, że chcę zapisywać moją rozgrywkę w chmurze Rockstara, a swój save mam zapisany na dysku i chciałbym z niego skorzystać, aby nie przechodzić całej gry od nowa - stąd moje pytanie jak mogę teraz zmienić sposób zapisu lub jak mam wgrać swojego save'a?

      • Lubię to
    • 2 odpowiedzi
    • 11,3 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez marok908,

    Witam mam taki problem ,otóż gdy pobrało mi się gta v na steam nie moge go odpalić ponieważ jest takie ładujące sie okienko z napiesm tworzenie plików lokalnych,chociaz i tak gta v mi sie pobrało.

      • Lubię to
    • 4 odpowiedzi
    • 6,2 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez Buszek888,

    Hey Niedawno zainstalowałem Windows 10 aktywowałem go i tak dalej... i postanowiłem pobrać GTA 5, a niestety nie mogę go nawet pobrać gdyż wyskakuję mi taki oto komunikat (załącznik) Ktoś jest w stanie pomóc? Pozdrawiam

    • 2 odpowiedzi
    • 5,4 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez przemokot345,

    Witam. Mam pewien problem. Po przywróceniu ustawień fabrycznych (w windowsie) strona socialclub.rockstargames.com i GTA V nie mogą się połączyć. Wszystkie inne strony działają, w dodatku po włączenia VPN'a w operze strona działa bez żadnego problemu. Z góry dzięki.

    • 0 odpowiedzi
    • 5,5 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez Sniki,

    Jak włanczam GTA v to wyskakuje mi że program nie odpowiada co mam zrobić?

    • 0 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez Dew,

    Siema, Mam problem bo jakimś cudem usunął mi się plik ze ścieżki : Grand Theft Auto V --> update --> x64 --> dlcpacks --> mpassault Żadne sprawdzanie spójności nie pomaga? Mógłby ktoś wysłać mi ten plik będe bardzo wdzięczny. Z góry dzięki Dew

    • 1 odpowiedź
    • 4,7 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez mort007,

    Witam mam problem gdy wchodzę do bazy i do pokoju planowania mam czarny ekran (ten na którym się wyświetlają przygotowania) i nic się nie dzieje od razu mówię jestem zarejestrowany jako prezes. wcześniej dostawałem informację że pokuj planowania jest dostępny i mam się tam udać aby rozpocząć ale teraz go nie dostaję. Miał może ktoś podobny problem lub ktoś wie o co chodzi. Może po prostu muszę dłużej poczekać lub coś innego zrobić? Proszę o pomoc!

    • 0 odpowiedzi
    • 3,6 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez qam44,

    Witam, Kupiłem grę w wersji pudełkowej, po zakończeniu instalacji musiałem założyć konto na Social Club, kolejnym krokiem była konieczność wpisania otrzymanego kod do GTA online. Dostałem komunikat o przyznaniu 200k$ na konto i potem zostałem cofnięty do poziomu wpisania kodu aktywacyjnego. Aktualnie nie mam możliwości uruchomienia gry, Social Club za każdym razem oczekuje wpisania kodu aktywacyjnego. Niestety, otrzymuję wówczas komunikat, że kod jest już używany. Czy miał ktoś podobny problem? Można to jakoś rozwiązać? Pisałem już do pomocy Rockstar w tej sprawie, narazie oczekuję na odpowiedź.

    • 0 odpowiedzi
    • 4,7 tys. wyświetleń
  18. Mam problem taki jak w tytule, wygląda to tak: Gta normalnie się odpala do pewnego momentu, jak są te loga R* i R* North to po nich jest ciemność, następnie "weryfikacja prawa własności gry" (trwa to ok. 2 minuty), wyskakuje ten pasek z możliwością wyboru trybów online i fabuły, wybieram fabułę i dalej ciągnące się w nieskończoność ładowanie fabuły. Komputer wyczyściłem CCleanerem, przeskanowałem Malwarebytes. Reinstalowałem grę. Wszystkie te zabiegi nic nie pomogły. Problem ten występuje od wtorku. Gra jest postawiona na SSD Goodram iridum pro, więc raczej nie jest to wina dysku. Wersja Windows to 1709.

      • Haha
      • Lubię to
    • 9 odpowiedzi
    • 10,1 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez Kamiloszg,

    Witam ostatnio zakupiłem gta 5 na social clubie i po zainstalowaniu i zalogowaniu w nieskończoność ładuję mi się gra Próbowałem już usunąć i zainstalować jeszcze raz, uruchamiać jako administrator. Próbowałem również scalić pliki z ten komputer/dokumenty do c:/ rockstar game, ale nie scala tylko robi kopie. Dodam, że jakiś czas temu miałem na kompie zainstalowane na steamie kolegi to działało. Mam win 10

    • 0 odpowiedzi
    • 4 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez Mieciuu1,

    Witam od kilku dni miewam problem ze ścinaniem się gta 5, nie ładowaniem tekstur jest to denerwujące ponieważ wcześniej wszystko działało perfekcyjnie.. Zazwyczaj czekam 10 min zanim się załadują tekstury itp.. Proszę o jakieś rady co z tym zrobić ?

    • 1 odpowiedź
    • 3,8 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez Janusz967865,

    ogólnie chodzi o to, że spieprzyło mi się GTAO "dane gta online dla postaci 2 są uszkodzone" chyba podczas zapisywania miałem problem z netem, ch.. wie o co z tym chodzi, próbując wejść w online non stop mi to wyskakuje, a jak chce usunąć postać bo jest opcja nadpisania, to wyskakuje komunikat "wystąpił błąd zapisu w chmurze Rockstar poczas usuwania postaci, wróć później" i tak od wczoraj -_-" gdzieś wyczytałem że na PS3 jak się przeniesie konto z PC to można wejść do wyboru postaci i usunąć kto pomoże, bo padaka mnie bierze ?

    • 3 odpowiedzi
    • 4,5 tys. wyświetleń
  22. Pobiera mi się aktualizacja 18GB i co chwile wyskakuje to ! a później pisze że ,,usługa aktualizacyjna rockstar jest niedostępna kod 217" i całkowicie trzeba ponawiać pobieranie ! Jak to naprawić żebym mógł spokojnie na noc zostawić żeby się pobrało ?

      • Umrzyj
    • 2 odpowiedzi
    • 9,3 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez wicenty,

    Witam jest jakiś inny sposób żeby sie skontaktować z supportem rockstart games , na emaile nie odpisuja ?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  24. Witajcie, mam dziwny problem od jakiegoś tygodnia nie ładuje mi się strona social clubu, ani polska z prefiksem pl, ani zagraniczna. To samo z grą, piszę że nie można się połączyć z serwerami Gta spróbuj ponownie. Dodam że przez VPN mogę wejść na stronę ale to nie rozwiązuje problemu gdyż chce grać online. Bawiłem się bramkami, oraz na modemem od UPC, wyzwalałem porty wedle waszego poradnika( chyba że coś źle wpisuje tutaj jest więcej okienek). Na marginesie dodam że na drugim kompie gdzie gra dziewczyna też nie działa jej strona i gra.

      • Lubię to
    • 1 odpowiedź
    • 5,1 tys. wyświetleń
  25. Na najnowszej wersji Windowsa 10 mam lekkie, ale częste lagi w GTA Online. Mam 60fps i nagle spadają do 14. Kilka dni temu przed aktualizacją wszystko było okej, ale teraz się zaczęły. Przyznam jest to dość wku****jące. Macie jakieś porady, co by to rozwiązać? Orzeczenie o winie komputera odpada, ponieważ na takich samych ustawieniach grałam jeszcze tydzień temu i wszystko było git majonez. Temperatury są jak najbardziej okej, bo mam 6 wentylatorów w obudowie. EDIT: Jest też opcja, że to może być wina najnowszych sterowników NVIDIA.

      • Dzięki
    • 4 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.