Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Cruzzer

Użytkownik
 • Zawartość

  507
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  23

Cruzzer wygrał w dniu 23 lutego

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

242 Wspaniała

O Cruzzer

GTA Online

 • Social Club
  _Cruzzer_

Ostatnio na profilu byli

3639 wyświetleń profilu
 1. pecet Jak zablokować konto?

  Możesz zgłosić za nadużywanie chatu.
 2. pecet Jak zablokować konto?

  Niech sprecyzuje.
 3. pecet Jak zablokować konto?

  Jeśli kogoś zgłosisz przez support a nie masz dowodów, które mogłyby być podstawą do zablokowania konta to nic nie zrobią. Masz dane do tego konta czy chcesz je jakoś „zdalnie” zablokować?
 4. pecet Jak zablokować konto?

  Jak już masz banować to konto to możesz mi je oddać. Wykorzystam je do naukowych celów mogę dać Ci jakieś konta na originie w zamian.
 5. pecet Jak zablokować konto?

  A dlaczego jesteś takim wrednym chujem?
 6. pecet Skrót klawiszowy

  nie Forum już działa. Jednak wprowadziłem cię w błąd. Jedyne skróty klawiszowe to te, które dostępne są w settings.ini. Więcej zostanie dodanych przy kolejnych aktualizacjach.
 7. pecet Skrót klawiszowy

  Start>uruchom>%appdata%>D3SK1NG>settings.ini Na forum D3SK1NG'a jest dokładny wątek o tym ale aktualnie jest przerwa techniczna.
 8. pecet Problem z uruchomieniem

  Spróbuj zrobić to tak: 1. Przejdź do folderu dokumenty. 2. Kliknij PPM na folder Rockstar Games i wybierz opcję wytnij. 3. Przejdź do partycji, na której znajduje się system i wklej wycięty folder bezpośrednio do niego np. C:\Rockstar Games. 4. Uruchom grę jako administrator. PPM na skrót>Uruchom jako administrator.
 9. A to nie jest tak, że Rockstar "zabija" menu, które posiadają opcje crashowania innym gry? Śledząc Discorda D3SK1NG'a widziałem jego wypowiedzi, że on sam z tego powodu nie doda takiej opcji do swojego menu. Zresztą co im to da jak pozamykają fora skoro max tydzień i wszystko wróci.
 10. Patrząc na miniaturkę myślałem, że to ten grubas od kebabów z youtuba. Nazywał się chyba JestemMiszczu. ¯\_(ツ)_/¯
 11. pecet Przelogowanie

  To spróbuj wrzucić pliki exe od wersji SC do tej od Steam. Może ktoś ci podrzuci te aktualne bo mnie nie ma przy komputerze.
 12. pecet Przelogowanie

  http://gtaforums.com/topic/849187-converting-steam-gtav-to-rockstar-gtav-and-back-again/
 13. Problem z plikami gta

  Alexander Blade, twórca ScriptHooka i biblioteki CLEO.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×