Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Cruzzer

Porucznik
 • Zawartość

  1403
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  78

Cruzzer wygrał w dniu 15 czerwca

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

845 Wspaniała

GTA Online

 • Social Club
  ⛄️

Ostatnio na profilu byli

6027 wyświetleń profilu
 1. Cruzzer

  pecet Serendipity release

  Nie da się w tej bazie dodawać bindów do przełączników.
 2. Cruzzer

  pecet Serendipity release

  Nie, po udostępnieniu Ultimate dopłacili 10€.
 3. Cruzzer

  pecet FiveM

  Nie wspieramy tu piractwa.
 4. Cruzzer

  pecet FiveM

  Więc naprostuje twoją wiedzę... Nie ma demo GTA 5 a do FiveM potrzebujesz kopii gry na SC lub Steam. Klucz kupisz najtaniej na G2A.
 5. Cruzzer

  pecet FiveM

  A słyszałeś kiedyś o demie GTA 5?
 6. Cruzzer

  pecet Zmiana nicku pomocy

  Piszesz na support prośbę o zresetowanie klucza. Musisz mieć tylko bardzo dobry powód aby ci to zrobili. Możesz np napisać, że po zalogowaniu prosi cię o klucz a już go kiedyś aktywowałeś. Czasem zdarza się taka sytuacja. Po prostu próbuj to może ci się uda.
 7. Cruzzer

  pecet Zmiana nicku pomocy

  To czekaj aż się odblokuje bo nick można zmienić raz w roku.
 8. Cruzzer

  Problem z banami

  Pewnie twoje konto zostało użyte do testowania mod menu. Ogólnie bana ci nie zdejmą więc nawet nie masz po co pisać do suportu.
 9. Cruzzer

  ps3 Money glitch PS3

  Pobierz mod menu, tam bana nie dostaniesz. Z płatnych masz powesprx lub paradisesprx. Ogólnie szukaj moda z rozszerzeniem sprx.
 10. Cruzzer

  pecet Zmiana nicku pomocy

  Nick możesz zmienić co rok ewentualnie masz podaną w ustawieniach datę poniżej 18 lat.
 11. Cruzzer

  pecet Serendipity release

  Wsparcie dla wersji Lite zakończy się wraz z patchem 1.44. Wszyscy użytkownicy Lite przeszli na Ultimate po jego udostępnieniu. Wpływ na taką decyzje ma też fakt, że nie jestem w stanie rozwijać dwóch menu na raz.
 12. Cruzzer

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czekaj na swoją kolej, nie jesteś sam na tym świecie.
 13. Cruzzer

  pecet Serendipity release

  Dodam wszystko od czego znajdę offset będzie prościej.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×