Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Cruzzer

Użytkownik
 • Zawartość

  91
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutralna

1 obserwujący

O Cruzzer

GTA Online

 • Social Club
  Cruzzerer

Ostatnio na profilu byli

270 wyświetleń profilu
 1. kupię Modowane konto na ps4!

  Napisałem ci na PW. Sprawdź.
 2. Problem kod 17

  W dokumentach wejdź w Rockstar Games\GTA V i usuń plik settings. Potem do folderu profiles kolejny folder to ciąg liczb i liter. Otwórz go i usuń cfg.dat i PC_settings.bin.
 3. pecet Cheaty PC

  Tu masz racje. Na koncie z D3SK1NG’iem gram od pół roku a przy ostatniej fali zbanowali mi drugie konto, na którym nigdy GTA nie włączyłem.
 4. Podobno zmiana postaci na drugą, pogranie trochę i wrócenie na pierwszą rozwiązuje problem.
 5. pecet Cheaty PC

  Z tego co pamiętam to Elusive można kupić za PSC od jednego z adminów. Nic więcej o tym menu nie powiem bo nie używałem.
 6. kupię Modowane konto na ps4!

  Skoro na PS4 nie ma ML to nie ma też modowania.
 7. pecet Cheaty PC

  Osobiście korzystam z D3SK1NG’a i jeszcze nic się nie stało. Do tego co potrzebuje jest wystarczający.
 8. kupię Modowane konto na ps4!

  Nie ma ML na PS4.
 9. pecet Cheaty PC

  Żadne
 10. pecet Level up

  Przecież przy płatności waluta jest przeliczana więc jaki problem?
 11. Pytanie od nooba

  Żadnych modów nie trzeba. Do gry cały czas pojawiają się darmowe dodatki wprowadzające kolejne pojazdy, ubrania itp. Oczywiście aby coś zakupić trzeba mieć gotówkę. Zdobywa się ją przez napady wraz z innymi graczami, misje, wyścigi więc każdy znajdzie coś dla siebie. GTA online rozwijane jest aktualnie na XBOX ONE, PS4 oraz PC. XBOX 360 oraz PS3 nie są już wspierane co za tym idzie nie ma tam aktualizacji od dwóch lat z tego co pamiętam.
 12. Pytanie od nooba

  To co oglądał to tryb online. Dostępny jest na każdej platformie. Może też pograć w tryb dla pojedyńczego gracza. Misje, zadania poboczne, zwiedzanie dość sporej mapy itp. Radzę zwrócić uwagę, że nagość, sex i brutalność to w tej grze dość popularny widok np. scena gdzie za zadnie mamy torturowanie jakiegoś Meksykanina.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×