Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Cruzzer

Porucznik
 • Zawartość

  1749
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  100

Cruzzer wygrał w dniu 13 października

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1234 Wspaniała

GTA Online

 • Social Club
  _SIR_CRUZZER_

Ostatnio na profilu byli

8302 wyświetleń profilu
 1. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Ich największe osiągnięcie w tym roku.
 2. Cruzzer

  Sposób na AFK w GTA Online

  Musi mieć wciśnięte dwie więc przyda się drugi zacisk 😜
 3. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Biorąc pod uwagę, że dzieci dopadły się do funkcji FoG/Rockstar Admin takich jak wyrzucanie przez admina sesji czy wysyłanie customowych wiadomości ekipy jutro wydam łatkę do menu, która doda protekcję przed takimi osobami.
 4. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Menu można już używać. -Dodano bypass dla checkModel oraz modelSpawn -Zaktualizowano sygnatury 2Much4U.dll
 5. Cruzzer

  pecet Scripthook nie działa.

  We wtorek była aktualizacja GTA, która uwaliła interiale oraz hooki.
 6. W DLC z z klubami 90% wagi to była chujowa muzyka. W dzisiejszym patchu dodali to co napisałem. Do tego kilka zmian w tunablesach i poprawili pewnie jakieś bugi.
 7. - nowe eventy - wyścigi Kaskaderskie - 3 powracające samochody (?) - 6 malowań na pojazdy - dodatkowe powiadomienia podczas ładownia
 8. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Mod nie działa po ostatniej aktualizacji gry.
 9. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Zmian brak, poprawiono błąd, przez który gra crashowała po wstrzyknięciu menu. Należy usunąć folder 2much4u z folderu z grą i wrzucić nowy, który znajduję się w paczce. 2Much4U.rar
 10. Cruzzer

  sprzedam [Nieaktualne] H4X Menu

  sprzedane
 11. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Aktualizacja miała się pojawić wraz z injectorem ale ten przedłuża się nie z mojej winy. Wciąż obowiązuje stary auth. Zaktualizowano do 4.7.2: -Dodano Glitch Model. Glitchuje model wybrany w Model Changer. Nie działa na wszystkich modelach. -Usunięto spawner budynków. -Przebudowano system ParticleFX dla wybranego gracza. -Dodano tag pokazujący zmodowane konta na liście graczy. -Stan protekcji jest teraz zapisywany. -Zoptymalizowano protekcje do jednego toggla. -Odtworzono GUI z SubVersion. Będzie jeszcze w przyszłości poprawiane. Sam wygląd jest ostateczny i nie będzie już zmieniany. -Posegregowano listę pojazdów dzięki czemu pojazdy z DLC znajdują się w odpowiednich zakładkach. Oraz kilka innych mniej istotnych zmian. Sam injector jest już gotowy lecz łatane są bugi przez osobę nim się zajmującą.
 12. Cruzzer

  sprzedam [Nieaktualne] H4X Menu

  Mam do sprzedania mod menu „H4X”. Cena to 20zł płatność tylko przez PayPal. Prośbę o reset HWID wysłałem już do admina. Po więcej informacji zapraszam do wiadomości prywatnej.
 13. W tej grze nie dostaje się bana za nic. Była jedna taka sytuacja ale konta zostały odblokowane po kontakcie z supportem. Jeżeli masz kolegów do gry to polecam ale jeśli masz grać sam to szybko się znudzisz.
 14. Cruzzer

  Nieskończone ładowanie social club

  Usuń folder Rockstar Games z dokumentów i spróbuj odpalić grę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×