Skocz do zawartości

Cruzzer

Użytkownik
 • Zawartość

  1819
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  106

Cruzzer wygrał w dniu 6 kwietnia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

846 Wspaniała

GTA Online

 • Social Club
  _SIR_CRUZZER_
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

14931 wyświetleń profilu
 1. Najwyraźniej jest skoro wystąpili z wnioskiem o to. To samo było z d3sk1ngiem. Pozew też pewnie jest ale brak osoby pozwanej Sędzią w sprawie jest Edgardo Ramos, Take2 reprezentuje Dale Margaret Cendali, Joshua Levicoff Simmons oraz Megan Leigh McKeown.
 2. Co nie zmienia faktu, że to już nie Evolve. A Take2 im nie odpuści bo już wystąpili o ustalenie tożsamości osób odpowiedzialnych za tego moda.
 3. Na SocialClub, nie wszystkie menu mają wsparcie dla wersji Steam.
 4. Da się, tu masz opisane https://gtaforums.com/topic/849187-converting-steam-gtav-to-rockstar-gtav-and-back-again/
 5. To jest mod menu ?
 6. Nie ma sensu bo i tak ci zniknie automatycznie.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum