Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Cruzzer

Porucznik
 • Zawartość

  2031
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  98

Wszystko napisane przez Cruzzer

 1. Cruzzer

  Crashuje po paru minutach

  Nie, to jest nazwa pliku, którego dotyczy log. W logu powinien być kod błędu wraz z opisem modułu powodującego błąd.
 2. Cruzzer

  Crashuje po paru minutach

  Sprawdź sobie log w dzienniku zdarzeń. https://www.download.net.pl/czym-jest-podglad-zdarzen-w-windowsie-do-czego-sluzy-i-jak-z-niego-korzystac/n/6167/
 3. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Zbanowano mi hosting strony. W celu płatności zapraszam do wiadomości prywatnej.
 4. Menu już działa na patchu 1.44. Menu nie posiada recovery umożliwiającego edycje gotówki oraz możliwości zrzucania worków z pieniędzmi na innych graczy. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą sprawdź: Jedna licencja obejmuje 3 konta SocialClub. Czas realizacji zamówienia po zakupie wynosi do 24 godzin. ------------------------------------ Cena: 15 euro ------------------------------------ Proces kupna licencji: -Przejdź na 2Much4U -Zapoznaj się z informacjami na dole strony. -Wybierz opcje BUY. -Zostaniesz przeniesiony na stronę płatności, ustaw typ waluty na euro i wpisz kwotę 15 euro. -Wybierz przycisk next, i kliknij opcję "Dodaj uwagę". -Wypełnij pole według poniższego wzoru: F: numerprofilu-nick G: nickgta1, nickgta2, nickgta3 (Numer profilu znajdziesz wchodząc na swój profil i kopiując go z linku) -Dokończ płatność. ------------------------------------ Jeśli chcesz użyć innej formy płatności to napisz do mnie prywatną wiadomość. Gdy twoja licencja zostanie zaakceptowana otrzymasz wiadomość na forum, wtedy będziesz mógł przejść do pobrania menu. ------------------------------------ Lista opcji: ------------------------------------ Folder "2much4u" znajdujący się w paczce z menu należy umieścić w folderze z grą. Notka: -Crash gracza trwa około 30 sekund. W tym czasie opcje menu są niedostępne. -Dodając obiekt na gracza należy kliknąć wybrany obiekt dwa razy, za pierwszym razem obiekt wczytywany jest do pamięci a za drugim dołączany. Takie rozwiązanie pozwoliło usunąć błąd powodujący spadek fps na słabszych maszynach. -Spawnując pojazd specjalny opcje również trzeba kliknąć opcje kilka razy, powód ten sam co wyżej. ------------------------------------ Nakładki: Domyślna - Pobierz - Podgląd Witraż - Pobierz - Podgląd ------------------------------------ Pamiętaj! Żadne menu nigdy nie było, nie jest i nie będzie w pełni bezpieczne. Wszystko może stać się wykrywalne z dnia na dzień po wprowadzeniu zmian w zabezpieczeniach gry. Stay Safe 😉
 5. Cruzzer

  Musze ponownie podac kod aktywacyjny

  Przeszukać forum bo rozwiązanie problemu podawaliśmy już sporo razy 😉
 6. Cruzzer

  Serwer GTA Roleplay gtarp.pl

  Nie żebym narzekał ale na screenie w jednej linijce na końcu zostawiona jest litera „w”. Jest to błąd i powinna zostać przeniesiona do nowej linijki. 🙃
 7. Cruzzer

  Nowe okno logowania Social Club

  Tylko po co? Żeby znowu cheaterzy rozpierdalali sesje? Red Dead Revolver był na konsole, Red Dead Redemption też. Nie zdziwiłoby mnie gdyby najnowsza cześć nie opuściła konsol.
 8. Cruzzer

  Nowe okno logowania Social Club

  „Nie wydajemy gry na PC ale plebsowi z PC damy przynajmniej nowy panel logowania aby nie narzekali” Rockstar Games 2018
 9. Kup oryginał albo rób reinstall bo GTA jest stworzone tak, że nawet oryginalny plik traktuje jako podmieniony.
 10. Cruzzer

  Ściąganie się zawiesza

  Możesz zamknąć laptop wcześniej zmieniając ustawienie aby po zamknięciu klapy nie usypiał się.
 11. Cruzzer

  Ściąganie się zawiesza

  Wyłącz usypianie ekranu i po problemie.
 12. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Aktualne gui je obsługuje. Otwierasz Insertem, potwierdzasz enterem, cofasz backspace a sterujesz strzałkami.
 13. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Po wylewie tradycyjnych menusów u Alchemixa 2Much przestał się w jakiś sposób wyróżniać. Stworzyłem nowe gui wzorując się na SubVersion. Zostanie ono wprowadzone wraz z injectorem i nowym authem. Poniższy wygląd jest finalny i nie będzie w przyszłości zmieniany. Tak, wiem, że w prawym górnym rogu jest bug graficzny 😉
 14. Cruzzer

  kupię konto do gta V

  Odezwij się do mnie jutro wieczorem bo muszę przejrzeć to konto czy tam jakiś dziwnych rzeczy nie ma. Przygotuje też nowe konto mailowe abyś miał pełny dostęp.
 15. Cruzzer

  kupię konto do gta V

  Tak mam 3 takie konta.
 16. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  Idąc twoim tokiem myślenia każde menu jest skidowane bo ma opcje takie jak god mod, który już gdzieś wcześniej był. Jeśli chcesz to pobierz sobie Verticous ale nie wiem czy zaoferuje ci choć 10% opcji które są tutaj.
 17. Cruzzer

  pecet 2much4u menu release

  I tak bana nie będzie. Ten błąd nie zawsze oznacza flagę.
 18. Cruzzer

  kupię konto do gta V

  Na SocialClub. Tak, na zbanowanym koncie możesz grać w FiveM.
 19. Cruzzer

  kupię konto do gta V

  nie
 20. Cruzzer

  kupię konto do gta V

  Może. Mogę ci takie sprzedać za 20zł. Płatność przez PayPal.
 21. Cruzzer

  pecet Usuwanie postaci

  Przepada więc drogie apartamenty możesz podmienić na najtańsze garaże to dostaniesz jakiś zwrot różnicy cenowej.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×