Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Cruzzer

Porucznik
 • Zawartość

  1438
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  80

Wszystko napisane przez Cruzzer

 1. Odkopałeś post z 2017 roku. Gratulacje.
 2. Cruzzer

  pecet Banicja

  No nieźle. Nowe, niczego nie wnoszące praktyki R*.
 3. Jesteś gówniakiem? Chcesz niszczyć sesje i przeszkadzać innym graczom? Chcesz założyć własny biznes, robić ML i modować konta? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś "tak" to świetnie! Wiedz w takim razie, że to menu NIE jest dla ciebie. Menu nie posiada recovery oraz możliwości zrzucania worków z pieniędzmi na innych graczy. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą sprawdź: Jedna licencja obejmuje 3 konta SocialClub. Czas realizacji zamówienia po zakupie wynosi do 24 godzin. Cena: 15 euro Proces kupna licencji: -Przejdź na SERENDIPITY -Zapoznaj się z informacjami na dole strony. -Wybierz opcje BUY. -Zostaniesz przeniesiony na stronę płatności, ustaw typ waluty na euro i wpisz kwotę 15 euro. -Wybierz przycisk next, i kliknij opcję "Dodaj uwagę". -Wypełnij pole według poniższego wzoru: F: numerprofilu-nick G: nickgta1, nickgta2, nickgta3 (Numer profilu znajdziesz wchodząc na swój profil i kopiując go z linku) -Dokończ płatność. Gdy twoja licencja zostanie zaakceptowana otrzymasz wiadomość na forum, wtedy będziesz mógł przejść do pobrania menu. Plik settings należy umieścić w folderze z grą(Tak, jest to bezpieczne...). Jeśli chcesz użyć innej formy płatności to napisz do mnie prywatną wiadomość. Jeśli nagrywasz film/robisz live używając menu to proszę zakryj jego nazwę. Lista opcji: https://pastebin.com/raw/NWk4tjnd Screeny: https://tufotki.pl/jYGOQ Notka: -Crash gracza trwa około 30 sekund. W tym czasie opcje menu są niedostępne. -Dodając obiekt na gracza należy kliknąć wybrany obiekt dwa razy, za pierwszym razem obiekt wczytywany jest do pamięci a za drugim dołączany. Takie rozwiązanie pozwoliło usunąć błąd powodujący spadek fps na słabszych maszynach. -Spawnując pojazd specjalny pojazd opcje również trzeba kliknąć opcje kilka razy, powód ten sam co wyżej. Ważne! Jeśli podczas wstrzyknięcia otrzymasz poniższy błąd należy go zignorować. Menu zostało wstrzyknięte. Pamiętaj! Żadne menu nigdy nie było, nie jest i nie będzie w pełni bezpieczne. Wszystko może stać się wykrywalne z dnia na dzień po wprowadzeniu zmian w zabezpieczeniach gry. Stay Safe 😉
 4. Cruzzer

  pecet Serendipity release

  Menu zostało zaktualizowane do wersji 2.0. Dodano: Weapons: -Super Melee -SpinUp (nie wiem co robi ale jest) -Muzzle Velocity Pseudo recovery (dalszych zmian nie przewiduje): -Unlock LSC -Max Stats -Unlock All Weapons -Remove Badsport -Unlock Weapons Skins -Unlock Chrome Rims -Unlock Exclusive T-Shirts -Clear Reports -Vehicle Sell Limit Bypass -Unlock Standard Tattos Zmiany ogólne: -Dodano wsparcie dla kontrolerów (działa średnio i będzie ulepszane) RB+Right -Zmieniono powiadomienia podczas crashowania gracza. Zaktualizuj plik Settings w folderze z grą!
 5. Cruzzer

  pecet Banicja

  To jest właśnie to SCTV. Możesz tam oglądać sesje itp. Dla zainteresowanych w tym filmie pokazane jest działanie SCTV.
 6. Cruzzer

  pecet Banicja

  Nic nie flagują. Konto jest w tym samym stanie co przed banem tyle że bez postaci. Gówniaki porozpowiadały jakieś swoje twierdzenia jak ich wódz Alchemix pokazał im menu. Kiedyś do tego używało się NETWORK::NETWORK_PLAYER_IS_ROCKSTAR_DEV teraz używają do tego IS_DLC_PRESENT wraz z hashem od DLC o hipsterach. Ostatecznie wygląda to tak: if (DLC2::IS_DLC_PRESENT(2532323046)){ return true } Ten skrypt dodajesz do bazy od menu i działa.
 7. Cruzzer

  pecet Banicja

  Opisze ci ich zajebisty antycheat. 1. Alexander Blade, twórca ScriptHooka oraz NativeTrainera udowadniał kilka razy, że gra skanuje folder ze swoimi plikami w poszukiwaniu niedozwolonych plików DLL czy ASI. Jak poszukasz to znajdziesz forum o GTA, na którym dość szczegółowo opisał całą procedurę. 2. Od patcha 1.40 udostępnione zostało developerom narzędzie o nazwie SocialClubTV. Jest ono pokazane na samym końcu zakładki online jako puste pole. Umożliwia ono developerom anonimowe oglądanie sesji, gracza czy korzystanie z wolnej kamery. Przy odrobinie wysiłku można sobie aktywować tryb developerski i mieć dostęp do tej opcji. 3. Gra posiada system zabezpieczający przed edycją pamięci dzięki czemu są w stanie wykryć nieumiejętnie napisany external cheat. Dzięki temu systemowi wykrywlane zostało oryginalne SubVersion od sub1to. 4. Od początku gry aktywny jest antycheat wyłapujący wykrywlane skrypty czy nativy. Po wykryciu na konto nakładana jest flaga a następnie zostaje ono zablokowane po dwóch godzinach. Jeśli menu posiada wykrywalne nativy to dodatkowo gracz jest wyrzucany z sesji z „nieznanym błędem sieci”. A każda kolejna do której dołączy mając menu będzie pusta. I to wszystko. R* nie używa niczego innego. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że na patchu 1.26 była możliwość wyłączenia antycheata.
 8. Cruzzer

  pecet Banicja

  Ten antycheat nie flaguje komputerów... Serwery by im wypierdoliło od tego.
 9. Cruzzer

  pecet Banicja

  Nie dostaniesz bana po 10 minutach. Nie flagują HWID. A nawet jeśli to format nic nie da.
 10. Cruzzer

  Red Dead Redemption 2 - Cena

  Ten profil równie dobrze może być podrobiony. Tak było np. w przypadku typa tworzącego motion capture do GTA 5. Podrobili jego profil i wpisali GTA 6 czego skutkiem były orgazmy w całym internecie.
 11. Cruzzer

  Red Dead Redemption 2 - Cena

  Według najnowszych przecieków mieliśmy dostać Jestera Classic w GTA online miesiąc temu...
 12. Cruzzer

  Dziwny wskaźnik

  I tajemnica wyjaśniona.
 13. Cruzzer

  Dziwny wskaźnik

  Przecież to jest zwykły ściek.
 14. Cruzzer

  Nowe karty graficzne NVIDIA

  Dam ci plusa, poczujesz się dowartościowany? 🤔
 15. Cruzzer

  pecet Serendipity release

  Mogę prosić o nie śmiecenie mi wątku dyskusją o Absolute? Dziękuje.
 16. tak Darmowe cheaty też są płatne. Płacisz kupując drugie konto do GTA 😉
 17. Cruzzer

  pecet Serendipity release

  W wiadomościach prywatnych dostałem zaskakująco dużo pytań odnośnie 100mil Stealth. Odpowiem tutaj aby było szybciej. Ta opcja jest spatchowana od 19 czerwca. Udało mi się to zbypassować i osiągnąć kwotę 50mil. Tutaj odpowiem na drugie pytanie, opcja ta NIE pojawi się w recovery. W Recovery nie będzie też RP Loop’a. Całe Recovery ograniczy się tylko do odblokowań np ubrań, broni czy LSC. Pojawi się też opcja czyszczenia badsportu oraz blokowanie reportów.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×