Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Mieciuu1

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Mieciuu1

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mieciuu1

  pecet 2much4u menu release

  @Cruzzer jeśli dziś wyjdzie dlc to czy menu będzie działało ?
 2. Mieciuu1

  pecet 2much4u menu release

  Dla jednej osoby ?? O dzięki 🙂
 3. Mieciuu1

  pecet 2much4u menu release

  W injectorze dać jaki proces?
 4. Mieciuu1

  pecet 2much4u menu release

  Dzięki @Foll Mam wstrzyknąć po wejściu do fabuły?
 5. Mieciuu1

  pecet 2much4u menu release

  @Cruzzer Mam to wrzucić do folderu z grą normalnie czy usunąć dotychczasowy plik settings i wrzucić tam settings ultimate?
 6. Mieciuu1

  oferuję Level Up GTA Online

  @StrikoPL XD ale jeśli dałeś kasa promocyjna to powinno ci to przejść haha dobra jak coś to pisz priv bo robimy tu zbyt duży spam haha
 7. Mieciuu1

  oferuję Level Up GTA Online

  @StrikoPL w donate piszesz: Kasa promocyjna i swoje dane jeśli chcesz kase promocyjną a jeśli lvl up to: np. Pakiet Prestiżowy i swoje dane
 8. Mieciuu1

  oferuję Level Up GTA Online

  @StrikoPL tak właściwie to kasa promocyjna opłaca się bardziej niż lvl up za 10 $ więc nie wiem chyba że zależy ci na poziomie RP Dobra nie ma tematu pisz do namo
 9. Mieciuu1

  oferuję Level Up GTA Online

  Ja tylko mówię jak jest często ale co zrobi namo to się okaże
 10. Mieciuu1

  oferuję Level Up GTA Online

  @StrikoPL źle napisałeś twój problem
 11. Mieciuu1

  pecet 2much4u menu release

  Jeśli bym kupił to działa mi miesiąc czy na zawsze mam dostęp do tych haków? A i jeśli mam jedno konto na socialu to czy w przyszłości przy tej licencji mogę dopisać nowy nick z sociala?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×