Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Poradniki i pytania

Wskazówki i strategie w GTA Online

  1. Pacific standard - finał bez kurumy 2017 - filmik/tutorial !

    Rozpoczęte przez beenek,

    Hejka, zrobiłem tutorial na youtubie jak przejść finał w Pacific Standard bez użycia glitcha z Kurumą. GtaOnlineTV - GTA W AKCJI - Pacific Standard - Napad - Bez Kurumy - update 2017 ! Pozdrawiam, Krzysiek !

      • Lubię to
    • 5 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez Opel,

    czesc mam pytanie i to takie bez sensu czy wy wplacacie hajs do banku ? bo podobno tego bana mozna dostac

    • 7 odpowiedzi
    • 6,6 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez ZimnyLech,

    Witam,chcial bym serdecznie kogos prosic o pomoc. Zaczynam gre od nowa,chcialem sie zapytac czy ktos wie lub pomogl by mi znalezc muzyke ktora jest podczas jednej z misji. mianowinie same poczaki. po tym jak kradniemy wóz michaela,i wracamy michaelem do domu,kłoca sie u niego w domu a on odpala cygaro siada na leżaku wklada sluchawki do uszu i leci ta muzyka której szukam czy orientuje sie ktos co to za tytuł tej piosenki ? Siada na lezaku,i odpala muzyke i leci przez jakis czas do poki nie przychodzi franklin. co to za muzyka? bede bardzo wdzieczny!

      • Lubię to
    • 8 odpowiedzi
    • 7,2 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez mdradek,

    Siema. Jak jest w przypadku cooldowna po sprzedaży samochodu? Chodzi mi o to, czy mogę się udać do drugiego garażu i dokonać kolejnej sprzedaży? Czy licznik obowiązuje globalnie? Nie wiem czy inwestować w kolejny magazyn pojazdów, czy jest po prostu sens.

    • 3 odpowiedzi
    • 6,7 tys. wyświetleń
  5. Witam, mam problem z gta v online. Otóż chyba 30 min temu zakończyłem napad ucieczka z więzienia (zakończyłem go pomyślnie) i nie dołączyło mnie do żadnej sesji i do teraz (30 min po ukończeniu mam biały ekran). Co mam zrobić, żeby gra działała i czy jak zrestartuje grę to nie stracę tych 275k $?

    • 3 odpowiedzi
    • 7,6 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez Havkarr,

    Dostałem ostatnio bana na parę dni (nie wiem dokładnie ile) za pieniądze które dostałem od cheatera wtedy nie wiedziałem, że branie ich jest nie dozwolone (pieniądze spadały z "nieba" na moją postać) I tu moje pytanie bo słyszałem, że najpierw jest ban na ileś tam tygodni potem miesięcy i na koncu jest permanentny ban, więc jeśli dostałem tego pierwszego bana to po jakimś czasie ta ilość banów (w moim przypadku jednego bana) się zresetuje? Z góry dziękuję

    • 5 odpowiedzi
    • 11,1 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez Opel,

    czesc mam pytanie bo dostalem bana jakies 2,5-3 tyg temu na 1 mesiac czyli do 4 kwietnia i dopiero zacyznalem grac i nie wiedzialem za co dostalem i sie odnosze tutaj bo dzwonilem tak jakby "rockstara" i mowili ze oni nic nie moga zrobic i nie wiem co zrobic jak odstane nastepnego bana na zawsze za nic ponownie a raportowanie to gowno daje.

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez VeXo,

    Chcialem sobie kupić shark carda przez psc, gdy wszystko wpisze i potwierdzam zakup ładuje mi się coś i pisze że zostane przekerowany do storyny psc ale żadna strona mi się nie otiwiera Co zrobić

    • 1 odpowiedź
    • 4,3 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez AAnaniX,

    Dostałam bana 30dni temu unban miał być 24 marca wchodze na gta 5 i pisze mi że konto zostanie odblokowane 24 marca a jest już 24 marca? Może dostane unbana o godzinie której dostałam tego bana?

    • 4 odpowiedzi
    • 6 tys. wyświetleń
  10. Witam Tak jak w temacie czy jak tworzę nową postać i mam tamtą starą to czy jak nacisnę że chcę przenieść LvL to przenosi mi ten poziom na nową postać a tamtą usuwa czy jak na jakiej zasadzie to działa?

      • Lubię to
    • 2 odpowiedzi
    • 5,7 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez Tsar9,

    Siemka, szukam jakiegoś dobrego panelu do GTA Online. Darmowy czy płatny nie ma znaczenia tylko gdzie tego szukać ;D ?

    • 3 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
  12. Koledzy i koleżanki mam pytanie ! Do jasnej anielki jak obniżać i podwyższać zawieszenie hydrauliczne w Sabre Turbo ?? Pozdro

    • 1 odpowiedź
    • 4 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez burczyn012,

    Mam problem , otóż chodzi o sprzedaż paczek . Jest misja gdzie trzeba samolotem zrobić zrzuty do punków (0/10) robiłem tą misje sam i z kolegą i za każdym razem po dostarczeniu 5 paczek do strefy zrzutu na mapie nie pokazuje sie kolejne 5 , ani nawet jeden .Nie wiem czy ja coś zle robie czy to jest błąd gry ale miałem juz tak 3 raz .

    • 1 odpowiedź
    • 4,8 tys. wyświetleń
  14. Tak jak w temacie. Czy 200lvl, albo wyższy jest bezpieczny przed banem?

    • 4 odpowiedzi
    • 5,1 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez Fruux21,

    Podpowie mi ktos jak szybko wbijac level w ekipie ?

    • 1 odpowiedź
    • 17,8 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez Czarooo,

    Siema, mam probolem z misjami. Mam 25 poziom, zrobilem misje lamara(te 9) potem pokazala sie na mapie literka T, teraz jej wgl nie ma, nie mam tych glownych misji jak u lamara, zostaly tylko takie znaczniki na niebiesko na mapie i to wszystko, jak zrobic aby normalne misje powrocily?

    • 0 odpowiedzi
    • 4,2 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez Drowson,

    Witam, czy da się sprzedać lub wymienić z dopłatą duży magazyn na duży w innej lokalizacji? I czy można posiadać więcej niż 1 biuro czy po zakupie innego zamieni się?

    • 0 odpowiedzi
    • 8 tys. wyświetleń
  18. Kupiłem kiedyś samolot lecz była to nieprzemyślane decyzja i moje pytanie jest takie. Czy da sie sprzedać samolot w GTA V Online ???

    • 1 odpowiedź
    • 41,3 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez mkllpkijhnuji,

    Witam. Jak jestem na sesji to sobie lubię postrzelać do graczy i ponabijać zabójstwa. Mam już ponad 6 k/d i zawsze mam jakąś tam spinę, że jak mnie parę osób zgłosi, to czy jest prawdopodobieństwo otrzymania bana od R* ?

    • 12 odpowiedzi
    • 19,1 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez TwojMISZCZ,

    Witam mam pytanie kupiłem ruinera 2000 i buggy ramp gdzie je mogę odebrać?

      • Lubię to
    • 4 odpowiedzi
    • 10,2 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez przemo110903,

    W jaki sposób można sprzedać pojazd pegasusa w moim przypadku to Insurgent ? Prosze o odpowiedź ! Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

    • 1 odpowiedź
    • 3,8 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez garfield,

    Witam mam problem z wejściem do gry jak odpalam gta to odrazy to pojawia się co pokazałem na ss Proszę pomocy.

      • Lubię to
    • 13 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  23. witam ktos mi powie czy moge i jezeli moge to jak wczytac inny zapis gry niz ten co sie wczytuje automatycznie prosze o pomoc

    • 0 odpowiedzi
    • 5,8 tys. wyświetleń
  24. Da się przenieść z jednego konta PSN z ps3 na kilka kont social club? Pytam się gdyż chcę przenieść postać na którym mam +/- 200mln ale przenosiłem już kiedyś na aktualnie juz zbanowane konto. Proszę o szybką odpowiedź

    • 1 odpowiedź
    • 5,2 tys. wyświetleń
  25. Siemka! Wiem, że to nie grupa o PS4 ale mam pilne pytanie. Ostatnio odkryłem fajny sposób na darmowe PlayStation Plus. Chodzi tutaj o to, że zakładamy konto PlayStation Network zarejestrowane na Amerykę, poczym wykorzystujemy darmowe dwudniowe PlayStation Plus. Po zakończeniu tego darmowego okresu, zakładamy nowe konto i nowe darmowe PlayStation Plus. I teraz problem w tym, że wszystko dobrze działało i normalnie tego używałem. Ostatnio jednak, gdy założyłem nowe konto PlayStation Network i zrobiłem wszystko tak jak zawsze jednak tym razem ten sposób już nie działał i nie dało się wziąć darmowego dwudniowego, próbnego PlayStation Plus. Pytanie jest takie czy to SO…

    • 0 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.