mdradek

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

O mdradek

GTA Online

 • Social Club
  MDRADEK
 1. Albo użyć czegoś w rodzaju Net balancer i opóźnić o sekundę połączenie. Odróżnia lobby natychmiast.
 2. oferuję

  Bo teraz każde dziecko chce mieć latający motorek
 3. oferuję

  Słuchaj, ja po money lobby zrobiłem trochę zakupów, zostało mi około 49mln które postanowiłem przelać do banku. Uprzedzam - zrobiłem to z pełną świadomością możliwych konsekwencji. Będzie już około miesiąca i gram bez problemu, wplacam, wyplacam, wczoraj nawet dostałem 425k od R* Ale powtórzę - lepiej stosować się do regulaminu, z aktualną wersja GTAO nie ma znaczenia , gdzie się trzyma hajs, można nosić przy sobie bo już nie ma ryzyka że ktoś nam odbierze jak to było kilka wersji temu.
 4. oferuję

  Tak, musisz się ustawić w kolejce do czytających opis. A z tego co wiem to kolejka jest zajebiście długa.
 5. pecet

  Skorzystaj z OpenIV. Możesz tam "dwoma" kliknięciami włączać mody lub wyłączyć. Program tworzy własne foldery, kopiuje z gry potrzebne do modyfikacji archiwa i z nich czyta jeśli włączasz mody. Jeśli wyłączasz, czyta oryginalne pliki i grasz online. Nie ma wygodniejszego sposobu jeśli ktoś korzysta z modów i jednocześnie gra online.
 6. oferuję

  Namo napierdalał w kompa z buta czytając forum, to była kwestia czasu.
 7. oferuję

  No właśnie wszystko cacy byłem na sypaniu tydzień temu, gram codziennie i wszystko w porządku. Moje podejrzenia są takie, że serwer po prostu ignoruje różnicę kilkudziesięciu mln. Nie mam pojęcia albo mam szczęście, osobiście przychylam się jednak do przestrzegania regulaminu, zrobiłem przelew na własną odpowiedzialność i z duszą na ramieniu Poza tym teraz w GTAO w zasadzie nie ma znaczenia gdzie się trzyma kasę...ktoś cię zapierdoli to zgarnie chyba 500 czy 1000$ co ci wypadnie.
 8. pecet

  Powiedziałbym, że wypełnia lukę pomiędzy Kurumą a Insurgentem. Mam na myśli oczywiście full upgrade:)
 9. oferuję

  Kurcze, szkoda że wcześniej nie trafiłem na to forum. Rozrywka jak nie wiem, szkoda, że popcornu nie mam Namo, podziwiam. Masz cierpliwość chłopie. Wracając kilkadziesiąt postów wcześniej dot. wplacania sypanego hajsu - kilkanaście logowań do gry za mną, żadnych problemów. Stan konta cały czas się zmienia, kupuję, sprzedaje dragi i towary z magazynów. Obstawiam, że skok z kilku na kilkadziesiąt mln jest zwyczajnie pomijany przez serwery. Albo mam szczęście
 10. oferuję

  Niecała doba od sypania, na razie gitara. Teraz poczekam z tydzień, chyba że się spierdoli po drodze
 11. oferuję

  Postanowiłem przelać ok. 50 baniek, myślę ryzyk-fizyk. Jak do tej pory bez kłopotów. Ciągle wydaję, tuning, bronie, apartamenty, zostało mi na chwilę obecną niecałe 30mln. Zobaczę jak będzie dalej
 12. oferuję

  @Namo Chcę dać donejta przez PayPal, mam w PLNach - dam 25 zeta to będzie git? Sypiesz jutro i w niedzielę?
 13. pecet

  Skąd miałem wiedzieć Dzięki za oświecenie, pozdro.
 14. Siema. Jak jest w przypadku cooldowna po sprzedaży samochodu? Chodzi mi o to, czy mogę się udać do drugiego garażu i dokonać kolejnej sprzedaży? Czy licznik obowiązuje globalnie? Nie wiem czy inwestować w kolejny magazyn pojazdów, czy jest po prostu sens.