Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

korey03

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  korey03

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. korey03

  oferuję Level Up GTA Online

  Great! This is working! Thank you so mush! Special thanks to @L. for his explanations.
 2. korey03

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No, I didn't send 10€ Here? But I need to give my account and my password it's dangerous, no? It's working? I don't want to lose my money for nothing? I replace "kceptuję regulamin Money Lobby " by "Level Up GTA Online "?
 3. korey03

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Thank you so much for this explanations. Ok paying 10€ is better so in this case I pay 10€ like this? That's all or I specify that I just want 200M below "kceptuję regulamin Money Lobby " ? And what happens after the payment?
 4. korey03

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  If I understand the bad google site translator in the main post. 1st step: I pay 5€ for 100M GTA$. 2: I add a bot in my friend list and I join the bot's session. 3: I go to in the airport or golf. 4: I will got ban from GTAO if I get more than 100M GTA$. 5: When I got my 100M$ I'm leaving the bot session and I remove it from my friend list. But I have a 2nd solution, is that? If I pay 10€ I got 200M GTA$ in my bank or this is just a modded account in limited time? Because I just want 100M GTA$ on my main account I don't need a modded account.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×