Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

BartekBokserPL

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

BartekBokserPL wygrał w dniu 15 marca

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

47 Wspaniała

5 obserwujących

O BartekBokserPL

GTA Online

 • Social Club
  BaartekBokserPL
 1. Jak lepiej zarabiać na misjach w GTA Online. Czas i ilość graczy ma znaczenie.
 2. Na stronie r* nie bywam chyba będzie czas zacząć
 3. xbox one Otwieranie portów prawie każdy router

  Jak byście potrzebowali o czymś innym wiedzieć jak będę wiedział to powiem
 4. Witam Tym razem Jeden z dwóch filmików tutaj macie Filmik z poleceniem stronki na której są praktycznie wszystkie routery Pokazane tam jest jak zrobić to krok po kroku . Pamiętaj o tym że niektórzy dostawcy internetu specjalnie blokują porty. Pierwszym krokiem zadzwoń do dostawcy i poproś o kontakt z pomocą techniczną i się ich zapytaj. Odnośnie strony przeczytaj i wykonuj polecenia które tam znajdziesz. (umiejętność czytania ze zrozumieniem OBOWIĄZKOWA
 5. Witam Tym razem Jeden z dwóch filmików tutaj macie strefę zdemilitaryzowaną czyli szybki myk i nat otwarty. Pamiętaj o tym że niektórzy dostawcy internetu specjalnie blokują porty. Pierwszym krokiem zadzwoń do dostawcy i poproś o kontakt z pomocą techniczną i się ich zapytaj.
 6. Witam dziś kolejny materiał kolejny poradnik GTA Online Publiczna Sesja Solo dla graczy Xbox One W
 7. Witam Dziś mam dla was Poradnik Z GTA ONLINE. Jak Zacząć Grać W GTA ONLINE Link Do Poradnika

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×