Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

BieliN

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O BieliN

GTA Online

 • Social Club
  BieliN_
 1. sprzedam Konto GTA V social club

  Mam tych kont pełno, kupiłem je hurtowo, jedne są z większym inne z mniejszym lvlem, Jako że mam ich dużą ilość Cena to 50zł za konto. Te co u góry już sprzedane. 30 zł to za tanio, za tyle mogę Ci sprzedać jak kupisz 30 kont Wtedy przynajmniej coś zarobię, za 3 dychy nie znajdziesz nigdzie, no może jedna okazja na milion
 2. sprzedam Konto GTA V social club

  też mam nowsze konto na sell:
 3. Sprzedam konto Social Club z GTA V. Oferty kupna pisać najlepiej nagg: 55967368 Cena: 50zł Kupując to konto otrzymujesz je na własność, otrzymujesz Login i hasło do Rockstar Social Club oraz Login i hasło do poczty E-Mail.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×