Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

BieliN

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BieliN

  1. Mam tych kont pełno, kupiłem je hurtowo, jedne są z większym inne z mniejszym lvlem, Jako że mam ich dużą ilość Cena to 50zł za konto. Te co u góry już sprzedane. 30 zł to za tanio, za tyle mogę Ci sprzedać jak kupisz 30 kont Wtedy przynajmniej coś zarobię, za 3 dychy nie znajdziesz nigdzie, no może jedna okazja na milion
  2. też mam nowsze konto na sell:
  3. Sprzedam konto Social Club z GTA V. Oferty kupna pisać najlepiej nagg: 55967368 Cena: 50zł Kupując to konto otrzymujesz je na własność, otrzymujesz Login i hasło do Rockstar Social Club oraz Login i hasło do poczty E-Mail.

Ostatnia aktywność

  1. Napisz krok po kroku, co mam zrobić, żeby to zadziałało. Chłopaki, proszę, pomóżcie mi, kupiłem tę grę, to było moje marzenie, proszę, wydałem tyle pieniędzy, proszę, pomóżcie. Namo
  2. Odpal GTA na Steam. Najwyraźniej konto Social Club nie masz połączone ze Steam i aktywacja GTA 5 nie jest przekazywana.
  3. Kod aktywacyjny Rockstar Ostatnio odinstalowałem, a następnie ponownie zainstalowałem Social Club, i teraz ciągle prosi mnie o kod aktywacyjny Rockstar. Próbowałem użyć klucza CD ze STEAM, ale to w ogóle nie zadziałało. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? ma ktoś na to sposób bo nie rozkminiam tego cały czas mi pisze żebym podał kod aktywacyjny a ja już go używałem na koncie
  4. Sprawdź jaki masz NAT https://gta.pl/gta5/poradniki/blad-polaczenia-z-gta-online
  5. Witam, mam problem (ps5) nie może znaleźć sesji z innymi graczami, a nic nie majstrowałem w ustawieniach, przy próbie odszukaniu nowej sesji cały czas szuka tej samej publicznej 1 gdzie nie ma nikogo i tak w kółko, jaka może być przyczyna? Reinstal nie pomógł, włączanie i wyłączenie gry też nie.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.