Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  85
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ReconTigers

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Recon

  Ludzie do grania for fun

  tak wiele się zmieniło zwłaszcza , że tyle czasu jest wciąż grywalna jak coś to zapraszamy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5
 2. Recon

  pecet Szukam ekipy

  zapraszamy do ekipy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5
 3. Recon

  Szukamy do luznego grania

  Zapraszamy w takiej ekipie to raźniej https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5
 4. Recon

  pecet Szukam ludzi

  Zapraszamy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5
 5. Recon

  Ekipa napady

  https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5 i gramy
 6. Recon

  Poszukuje osob do napadow 22lvl

  Zapraszamy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5 nie zastanawiaj się
 7. Recon

  Problem z wytwórnią

  daj ludziom pracować , a nie zaglądasz i masz pretensję spokojnie urobią ci coś na rano
 8. To wszystko jest po stronie Rockstaru, czyli nic tu nie można poradzić.
 9. Ten programik jest do dupy Gdybyś osiągnął graniczną temp to z automatu Ci się wyłączy sam. A wentylatory by poszły na max
 10. Zagraj w losowo napad od znajomego lub dołącz do innych i potem zobacz , czy masz u siebie widoczną planszę
 11. Czyli już masz normalne okno SC i logujesz się bez tego , że musisz wybrać profil gracza. A przejście na inna postać dopiero z pozycji menu gry. Rockstar przed nową aktualizacją coś wprowadza i może to być związane z nieprawidłowościami. Brak połączenia, zawieszenie się w trakcie gry brak zapisu lub błąd pamięci itp. Dobrze że już Ci działa
 12. Recon

  pecet GTA V wywala do pulpitu

  Zobacz w ustawieniach gry , można ustawić grafikę na mniejszą np. na wysoką. Tekstury , zagęszczenie ludności itp. na niższe np. na średnie. Pamięć wideo na górnym pasku czy jest pełna ? dopasuj do pamięci swojej karty graficznej.
 13. Skoro przez tel działa , a sieć domowa nie to resetuj modem lub router wyłącz na 10s lub 30s i włącz
 14. A jak naciśniesz E to co rozpoczyna się planowanie napadu masz widoczną planszę czy nie? dzwoń do Lestera po napad jeśli masz wykupiony? A losowe napady od innych działają?
 15. Recon

  pecet GTA V wywala do pulpitu

  To przez te grzebanie. Gra zminimalizowana do pulpitu , ale po kliknięciu w przełącza się czy alt+enter przywraca ją do pełnego okna? SC okno musisz się zalogować ponownie czy nie?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×