Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Recon

GTA Online

 • Social Club
  ReconTigers
 1. Cześć wszystkim, oczywiście będę wysyłał Wam zaproszenia i do zobaczenia w grze oraz kontaktu w ts3.
 2. Ano cześć jestem ReconTigers oczywiście w GTA, a gram w większości późnymi wieczorami do 2 lub 3 w nocy jak wszystko idzie dobrze. Czasami jestem popołudniem, a w weekendy jak nic nie mam do roboty to cały dzień jestem w grze z przerwami na browara. Gram napady i wiem co i jak bo kilkakrotnie przeszedłem je i mam swoje triki, które się sprawdzają. Nawet bym się pokusił o geniusza zbrodni , ale tu trzeba się zgrać oczywiście na hard więcej kasy nam wpadnie. Serwer Ts3 mam swój , więc nie muszę się kajać. Moja ekipa już nie gra w GTA, a szkoda. Grają w BF3 i BF1. Mam też kilku znajomych, ale nie gramy za często razem. Gdy ja szukam ekipy do napadu to oni wolą grać misję i tak jakoś nie wychodzi. Czasami trafię na przypadkowych graczy, którzy robią napady i aż do finału potrafimy ze sobą grać tylko na czacie i się rozumiemy doskonale. Jestem prawie pod 40 tkę więc ustatkowany uwielbiam grać to jest to co tygrysy uwielbiają. Gdy nie robię napadu to zawijam bryki i je pakuje do garażu i sprzedaję mam to opanowane wiem, gdzie się respią i o której godz. Albo robię przechwyt do swojego centrum biznesu i sprzedaję, ale tutaj to jest różnie bo randomy czają się , aby cię rozwalić dlatego gram sam na sesji i się jakoś dorabia. Powoli biznes się kręci , a ja mam przyjemność z czerpania doświadczenia w grze. A jeśli chcesz grać ze mną to zapraszam mój nick w grze jak na wstępie.
 3. Kusząca propozycja warta zagrania jestem na tak. Mam parę sposobów i zawsze gram napady. A w czterech , którzy używają ts3 to już rewelacja. Zapraszajcie.
 4. LukiTrzy Jestem na tak proszę zapraszać.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×