Skocz do zawartości

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  361
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  3

Recon wygrał w dniu 28 stycznia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

18 Dobra

3 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  TGR5TIGER
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak do obu pytań 60fps online to dobry rezultat. Nie porównujemy tego z fabuła. Sprzęt sprzętem, a jaka jest wasza prędkość łącza internetowego po kablu, czy WiFi? A ma znaczenie. Łącza host i brama i serwery Rockstar ich lokalizacja, czy też utrata pakietów przez twojego dostawce internetu.
 2. Masz rozpoczęty już napad dobrze by było go dokończyć. Można przerwać wogole napad, ale ominac nie.
 3. W ustawieniach gry zakładka wiedo grafika zmniejsz te wszystkie zbędne bajery. A tak wogole na jakich ustawieniach grasz?
 4. No tak cierpliwości jeśli wysyłasz zaproszenia do wszystkich to one docierają, a czy ludzie chcą grac akurat ten tą misję napadu hm .... może są zajęci czymś innym. Mamy przecież też inne napady na których ludzie szybciej reagują niż na starych . Zmień sesję i zobacz jak będzie , gdy masz w sesji niższe lvl , czy dołączą z bieżącej. I nie nazwałbym tego problemem, a zaniechaniem wykonywania starych napadów na koszt nowych bardziej dochodowych.
 5. Zrób zrzut i wstaw , a nie linki do nieaktualnej strony
 6. Spróbuj zmniejszyć tekstury w ustawieniach wideo w grze, a przy okazji i innych zbędnych detali i gęstość zaludnienia też bajer
 7. W ustawieniach wideo zmniejsz też zaludnienie spróbuj zmniejszyć tekstury itp powinno pomóc
 8. Wszystko możesz sprzedawać sam, ale nie wyrobisz się z czasem na dostarczenie. Dostarczysz tylko część , a część następna przepada. Czyli zarobisz połowę z tego. Im więcej ludzi tym lepiej dla sprzedającego , ale na sesji publicznej jest to ryzyko, że może być tak , że jakiś debil ci zniszczy towar. Ekipą i z obstawą najlepiej Z bunkra najlepiej w 4 osoby i zależy jakie pojazdy tu czas jest ok 15 min Z wytwórni też 4 osoby lub trzy lub dwie to zależy co masz za pojazdy czas ok 25 -30min Jeśli zatrudniasz ludzi do pomocy to tylko przez klub motocyklowy bo zarobią lepiej i ta ekipa może być większa niż przez securoserv.
 9. Są w Pegazus , trzeba je wezwać, a następnie wjedź nimi do hangaru, To powinny być jako osobiste
 10. Zaproszenia poszły i zaakceptowane. Większość z ekipy pracuje , więc gramy jak jesteśmy wolni od obowiązków.
 11. No tak i w czym macie problem sam komunikat jasno wskazuje co należy zrobić, oraz gdzie należy zgłosić błąd jest podany numer tego błędu. A także strona suportu Menadżer urządzeń - proszę sobie zaktualizować sterowniki od monitora nie te domyślne tylko te od producenta i tak samo dotyczy to karty graficznej itd... Każde urządzenie począwszy od płyty głównej po myszkę zawsze aktualizujemy sterownikami producenta , a nie domyślnie przez system, gdyż nie zawierają wszystkiego, a tylko podstawę do działania. Proszę zacząć od sterownika monitora ściągamy je z strony producenta jeśli nie było wraz z monitorem rozpakowujemy it instalujemy, a następnie zaktualizować sterownik karty graficznej do najnowszej wersji. Przy instalacji sterownika graficznego starą wersję całkowicie usuwamy zaczynamy od czystej instalacji. Proszę o zwracanie uwagi na komunikaty.
 12. Cześć zaakceptowane i poszło też zaproszenie na Discord

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum