Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  790
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  16

Recon wygrał w dniu 8 lutego

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

41 Wspaniała

GTA Online

 • Social Club
  TIGERGTA5 TG
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Opresora to możesz szukać w klubie motocyklowym, gdyż Rockstar lubi tam wrzucić. Natomiast jeśli chcesz przypisać nowy pojazd do pełnego garażu to tracisz ten pojazd , który tam był. Jedynym wyjściem jest napisać do Rocstar i opisać sytuację jesli będą chcieli to przywrócą to zależy na kogo trafisz i jaka będzie twoja skrucha.
 2. Nie. Temat na forum już był. Link
 3. Niestety nikt do ciebie nie zadzwoni. Powód może być z bugowany w R* lub powtórzyć napad i zobacz.
 4. Cayo Perico to całkiem co innego. Tu możesz nawet sam zrobić od a do z. Baza też co innego. Pacyfik standard co innego. W bazie jak Pacyfik standard by zdobyć geniusza trzeba grać w tym samym składzie. Tu na plus , że można to w czterech trzech lub dwóch. Pacyfik standard tak mus ten sam skład inaczej zresetują się Wam napady. Gdy, któryś z Was zacznie robić te napady z kimś innym to wyświetli się komunikat o tym. Więc jesteście uziemieni. Lub jak nie jesteście , aż tak daleko to dobierzcie kogoś z kim będziecie grali od początku.
 5. Przy jakiej kolwiek deinstalacji lub usuwaniu czegoś co nie działa to zalecam zainstalować ten program program do usuwania programów i śmieci i przez niego usuwać. Całkowita deinstalacja z śmieciami w systemie zostanie też usunięta. Zobacz ten sposób : Usuń zawartość folderów social club(usuń wszystko, co znajduje sie w tych folderach), które znajdziesz w: C:/Pliki Programów(x86)/rockstar games/social club C:/Program Files/rockstar games/social club Następnie usuń plik GTAVLauncher.exe z głównego folderu z grą, a potem pobierz go i zainstaluj. Tu masz link do pobrania: Launcher Pamiętaj, żeby pobrać wersje nr2 tj. dla GTA5. Gdy już ją zainstalujesz, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik PlayGTAV.exe(znajdziesz go w głównym folderze z grą) i wybierz opcje uruchom jako administrator. W tym momencie launcher gta5 automatycznie powinien pobrać aktualizacje oraz najnowszy social club. Mam nadzieję, że to Ci pomoże.
 6. Zmiana sesji w takich wypadku powinna pomóc. Ta była z bugowana przez cheatera.
 7. Owszem ma i to duży. Możliwość zablokowania konta przez Rockstar na wieki. Jeśli masz wszystko ok to co 45 min lub 60 można sprzedać samochód. Nie ma limitów choć pewnie są , ale tyle co ja sprzedałem w dzień to nie doświadczyłem tego.
 8. Zobacz jak będzie wyglądało jak zainstalujesz od nowa sterowniki do monitora te od producenta .
 9. Jedno konto wspólne dwie postacie. Biznesy i umiejętności każda z postaci zdobywa osobno , czyli od nowa. Tak jako nowa postać zaczynasz od zera. Ale kasę już masz . Można skasować postacie to wtedy całkiem zaczniesz jako od zera.
 10. Obstawiam grafikę. Podaj specyfikację i zrzut ekranu.
 11. Że polskie nie znaczy, że jest dobre. Oby ci chodziły tak długo i dobrze jak np. Kingston.
 12. Spełnia to zalecane wymagania, bo z tego, co czytałem 8 GB jest rekomendowane. - było w 2015r Oczywiście, że tak. Zwiększ Nie polecam goodram.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online