Skocz do zawartości

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  705
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  12

Recon wygrał w dniu 26 maja

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

36 Wspaniała

GTA Online

 • Social Club
  TGR5TIGER
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie nie można . Dotyczy wszystkich nieruchomości. Można zmienić jej lokalizację i kupić w innej za niższą cenę dostaniesz zwrot kasy lub dopłacisz do droższej.
 2. Najlepiej zacząć od systemu w panelu karty graficznej jakie oczekujesz od niej. Ma to być wydajność , czy jakość przestawiasz jej parametry. A następnie w ustawieniach gry zmniejszając ustawienia wideo tak by uzyskać wydajność w grze kosztem jakości. Ta karta ma 2GB pamięci , więc coś kosztem czegoś. Nie jest to laptop do wymagających tytułów.A GTAV jest grą wymagającą jej ciągła aktualizacja podniosła parametry na wyższy poziom.
 3. A , gdzie zmieniasz nick. Jaki to jest błąd wstaw zrzut. Będzie nam łatwiej Ci pomóc Jaka platforma rockstar, czy steam ....
 4. A laptop to przypisz inny klawisz z klawiatury do obniżania wejdź w ustawienia gry i odnajdź klawisz odpowiadający tej czynności.
 5. Trzeba je po ustawieniu zapisać jako niestandardowe. Popatrz pod M musi być opcja niestandardowe. W niektórych misjach i tak pojawią się.
 6. Zrób weryfikację plików gry w launcher. Podmień klawiaturę na inną i zobacz
 7. Nie to odpada. Ale i tak oszukują bo przesył powinien być taki sam jak pobieranie. A skąd bo miałem światłowód . Więc szukamy przyczyny po stronie Twojego sprzętu , a mianowicie w ustawieniach sprzętowych. W ustawieniach gry też trzeba zmienić wodotryski, które nam nie są potrzebne czyli synchronizację , zaludnienie itp. Naprawdę to może uciągnąć tylko tytan karta graficzna, a nie te obecne. Tu masz małe co nieco i zobacz jeśli tego nie robiłeś to polecam. poradnik
 8. Cześć co prawda w naszej ekipie jest 24+ , ale można przecież nagiąć i jak jesteś zainteresowany to zapraszam Cześć może jesteś zainteresowany to zapraszamy 23 zimy to nie wiele na karku , ale w sam raz by dołączyć i pograć. Jak zainteresowany !
 9. Cześć więc zapraszamy , a zaproszenia wysłane. Miłej gry
 10. To może być internet duże obciążenie w Twojej sieci oraz prędkość łącza
 11. Ile czasu spędzasz w grze np dziennie zamień techników i pokaż zrzut z sprzedaj dobra jak możesz
 12. Czy w launcher masz wskazaną ścieżkę do pliku gry wejdź w ustawienia i sprawdź. Jeśli masz prawidłowo i widzisz pliki gry to zrób weryfikację plików gry w launcher.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum