Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  200
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

12 Dobra

2 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  ReconTigers

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Recon

  pecet Co teraz kupić w gta online

  Do bunkra potrzebujesz jeszcze trzech , aby sprzedać ładunek. Zakup i modernizacja na max za mało masz kasy. Zysk z bunkra jeśli ulepszony na max to ok 1ml 200tyś Twoja inwestycja w towar to ok 450tyś lub kradzież towaru i dostarczanie do bunkra. Magazyn duży na ładunki specjalne 111 masz za mało kasy, a plus tego to sam sprzedajesz ładunek wart 2mil 200 tyś i do tego masz specjalny dodatkowy losowy ładunek od 150tyś do 600tyś , czyli zyskujesz od 1ml 750 tyś do 2 ml 200tyś na czysto. Twoja inwestycja w zakup towaru to 660 tyś. Mniejsze magazyny się długo zwracają, ale można je sprzedać w rozliczeniu tak jak wszystko. Należy pamiętać o lokalizacji dobrej dla nas. Każda kolejna zmiana lokalizacji , czy to wytwórni , czy innych biznesów to strata i strata ulepszeń. Jeśli chodzi o wytwórnie to nie wszystko i wszystkie się opłacają nawet przy pełnym ulepszeniu. Zakup towary ok 160tyś sprzedaż od 190tyś zależy jaka wytwórnia do ok 280tyś i musisz mieć co najmniej 2 graczy , a najlepiej 4ch.
 2. Recon

  pecet instalacja

  rejestr masz wyczyszczony po deinstalacji gta ?
 3. Recon

  pecet instalacja

  Po wyczyszczeniu historii w przeglądarce i jej ponownym uruchomieniu kliknij w ten link > Rockstar Social Club . Masz już konto na SC, czy dopiero będziesz zakładał? Ściągnij sobie ten program do czyszczenia i odinstalowywania revouninstaller przy instalacji jest w wersji pl. Odinstaluj nim gta proces normalny bezpieczny po zakończeniu będziesz widział w oknie tłustym drukiem pliki pozostałości w rejestrze klikasz zaznacz wszystko i usuń. A gdy wejdziesz w narzędzia i skanuj poczekaj na zakończenie i usuń będziesz miał wyczyszczony z śmieci komp. Uruchamiasz ponownie kompa i instaluj gta. Powodzenia Napisałem co trzeba zrobić, a ty zrobisz co uważasz. Odinstalowanie gry i ponowne zainstalowanie bez czyszczenia rejestru to zmarnowanie czasu. W rejestrze masz pozostałości po deinstalacji i dotyczy to wszystkich programów i gier nie wszystko się usuwa to normalka.
 4. Recon

  pecet instalacja

  Po wyczyszczeniu historii w przeglądarce i jej ponownym uruchomieniu kliknij w ten link > Rockstar Social Club . Masz już konto na SC, czy dopiero będziesz zakładał? Ściągnij sobie ten program do czyszczenia i odinstalowywania revouninstaller przy instalacji jest w wersji pl. Odinstaluj nim gta proces normalny bezpieczny po zakończeniu będziesz widział w oknie tłustym drukiem pliki pozostałości w rejestrze klikasz zaznacz wszystko i usuń. A gdy wejdziesz w narzędzia i skanuj poczekaj na zakończenie i usuń będziesz miał wyczyszczony z śmieci komp. Uruchamiasz ponownie kompa i instaluj gta. Powodzenia
 5. Recon

  pecet instalacja

  Czegoś tu nie rozumiem popraw mnie jak coś źle rozumiem. Instalujesz gta na swoim kopie , czyli to jest laptop , a dostęp do internetu masz u kolegi tak? Rada to odinstaluj teraz to gta i wyczyść rejestr po instalacji i uruchom ponownie kompa no i ponowna instalacja , ale u ciebie z twojego internetu ( jest mały haczyk zabezpieczenia) lub ściągnij plik z suportu https://socialclub.rockstargames.com/activate jeśli się zalogujesz sprawdź.
 6. Recon

  pecet Problem z social club captcha

  Wiesz jak wyczyścić pamięć podręczną w przeglądarce no to zrób to , a przy okazji wyczyść pamięć z śmieci w kompie i te pliki z folderu temp też. Uruchom ponownie kompa i zobacz. Druga możliwość to : Logujesz się do swojego Social Clubu za pomocą przeglądarki i tam otwierasz małe menu rozwijane (ustawienia, wiadomości, powiadomienia, emblematy, pobieranie gier, wylogowanie). Kliknij tam, aby pobrać gry lub po prostu kliknij ten link https://socialclub.rockstargames.com/activate Klikamy na pobranie dla Windows w GTA 5 i pobieramy instalację, uruchamiamy ją, a ponieważ masz już zainstalowaną grę, poprosimy Cię w kreatorze o naprawienie lub odinstalowanie gry. Kliknij tylko opcję naprawy i pozwól jej zakończyć. Mam nadzieję, że to pomogło, powodzenia. To też zobacz jest pomocne w temacie. >
 7. Jest coś takiego jak pamięć graficzna , gdy wejdziesz w ustawienia gry to bodajże w ustawieniach zaawansowanych masz będziesz widział taki zielony pasek poglądowy , który zmniejsza się , gdy zmniejszysz parametry graficzne. Ale nie tylko bo ilość przechodniów też ma znaczenie. Możesz dopasować rozdzielczość do tego monitora i nie musi być na max. Może to być powiązane z twoją kartą graficzną, która nie wyrabia się za mało pamięci ma i dlatego masz zacinanie się grafiki.
 8. Dobre coś tam coś tam cię wywala? Tak opisany problem , czy to błąd nie wiele wnosi do tematu pomocy. Zrzut zrobić trzeba i tu wkleić.
 9. Recon

  pecet Problem z social club captcha

  Pobierz najnowszą wersję launchera. Link do pobrania aplikacji Social Club http://patches.rockstargames.com/prod/gtav/Launcher_EFIGS/GTA_V_Launcher_1_0_1365_1.exe
 10. Recon

  pecet Problem z kodem aktywacyjnym

  A na poczcie nie masz potwierdzenia zakupu patrz też w spamie , czy nie ma go lub przejdź do sklepu i w historii zakupu powinien być kod aktywujący.
 11. A tak to robiłeś weryfikację plików ? Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1493.1, sygnatura czasowa: 0x5bc340d7 Zobacz to :
 12. Recon

  pecet Problem z social club captcha

  Odznacz to zaloguj automatycznie w tym oknie. reCAPTCHA powinna się pojawić i tam klikamy , że nie jesteś robotem, następnie masz co trzeba zrobić . Dopiero potem się logujesz
 13. O ile pamiętam to temat już był poruszany na forum wystarczy poszukać. Ale zobacz to rozwiązanie problemu wygładzanie krawędzi MSAA zmniejsz z x8 na x4.
 14. Recon

  pecet Tigergta5 zaprasza graczy

  Zaproszenia wysłane do znajomych. Serwer Discord > TIGERGTA5: https://discord.gg/yV5wcz5 - tu nas znajdziesz. Te zaproszenie z głównego tematu jest nie aktualne wygasła jego ważność. Nowe zaproszenie na DC jest wysyłane w PW.
 15. Recon

  pecet Tigergta5 zaprasza graczy

  Chcesz dołączyć do ekipy! To wyślij zaproszenie do znajomych na SC i kliknij dołącz do ekipy. Gracz z którym nie mamy kontaktu nie zostanie przyjęty. Gramy z użyciem komunikatora DC. Szukamy tylko aktywnych graczy. Masz pytania! pisz na PW.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×