Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Recon

Użytkownik
 • Postów

  737
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Recon w dniu 12 Listopada 2022

Użytkownicy przyznają Recon punkty reputacji!

GTA Online

 • Social Club
  TIGERGTA5 TG
 • Platforma
  PC

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Recon

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

42

Reputacja

 1. Nic nie stracisz kopiujesz z GTAV folderu do innego na drugim dysku i masz kopie fabuły. Po ponownej instalacji wklejasz do tego samego folderu i ciesz się. W ten sposób możesz zrobić kopię całej gry i przenieść na inny dysk. A potem tylko wklejasz i masz całą zawartość.
 2. Nie ten z łodzi Pavel. A ten świr co go zawiozłeś na wyspę przy pierwszym rozpoznaniu wyspy to on będzie dzwonił , a przeważnie dzwoni w takich momentach jak skończysz zwiad wyspy i wylądujesz już na lotnisku. Misje polegają na tym , abyś mu coś dostarczył na wyspę np pizzę lub szampana, klapki itp. taki misje to są. Pavel gość z łodzi podwodnej dzwoni bo możesz rozpocząć kolejne przygotowanie do napadu na wsypę To, że jakaś organizacja (ekipa) przenosi części lub sprzedaje towar lub uzbrojenie to radził bym ci ich zostawić w spokoju . Bo chłopaki ciułali , a teraz sprzedają swój towar. Ty za zniszczenie dostaniesz kilka tyś może 10k , a oni stracą od 400ts do 1,200tyś.
 3. Nie masz z kim grać , a chciałbyś pograć na wyższym poziomie. Zdobywać swoje umiejętności . Rozwinąć swoją działalność to tu masz gdzie. Posiadamy jako ekipa duże doświadczenie . Jesteś komunikatywny lubisz grać . Zgłoś się do ekipy na SC i wyślij wiadomość PW. Ułatwi i przyspieszy to przyjęcie oraz dołączenie na SC.
 4. Recon

  TIGERGTA5 TG

  Nie masz z kim grać , a chciałbyś pograć na wyższym poziomie. Zdobywać swoje umiejętności . Rozwinąć swoją działalność to tu masz gdzie. Posiadamy jako ekipa duże doświadczenie . Jesteś komunikatywny lubisz grać . Zgłoś się do ekipy na SC i wyślij wiadomość PW. Ułatwi i przyspieszy to przyjęcie oraz dołączenie na SC.
 5. Misje odblokowują się po czasie. Po kilku napadach na wyspę. Będzie do ciebie dzwonił
 6. Z klubu sprzedajesz zysk ponad 1mil lub 1,6mil minus 100k dla DJ, a tego z wytwórni nie zarobisz. A do tego możesz sprzedać też z wytwórni.
 7. Recon

  Bunkier

  Stracisz wszystko, badania zrobione zostają. Przed zmianą najlepiej wszystko sprzedać dotyczy towaru. Zaloguj się na laptopie w bunkrze i spróbuj sprzedać tylko nie potwierdzaj zobaczysz co tracisz.
 8. To magazyn ładunków z paczkami tak. Możliwe, że ci ktoś zniszczył ładunek, ale powinieneś mieć sms od DJ.
 9. Wystarczy, abyś miał te wytwórnie otwarte. Ty tylko będziesz potem sprzedawał jak się zapełni tj 72godz w grze do pełna z ulepszeniami. Masz chyba jak dobrze pamiętam jednego technika w cenie klubu. Kolejnych dokupisz, jeśli masz wszystkie wytwórnie to jednego przerzucasz , aby kolejną wytwórnię robił.
 10. Opresora to możesz szukać w klubie motocyklowym, gdyż Rockstar lubi tam wrzucić. Natomiast jeśli chcesz przypisać nowy pojazd do pełnego garażu to tracisz ten pojazd , który tam był. Jedynym wyjściem jest napisać do Rocstar i opisać sytuację jesli będą chcieli to przywrócą to zależy na kogo trafisz i jaka będzie twoja skrucha.
 11. Nie. Temat na forum już był. Link
 12. Niestety nikt do ciebie nie zadzwoni. Powód może być z bugowany w R* lub powtórzyć napad i zobacz.
 13. Cayo Perico to całkiem co innego. Tu możesz nawet sam zrobić od a do z. Baza też co innego. Pacyfik standard co innego. W bazie jak Pacyfik standard by zdobyć geniusza trzeba grać w tym samym składzie. Tu na plus , że można to w czterech trzech lub dwóch. Pacyfik standard tak mus ten sam skład inaczej zresetują się Wam napady. Gdy, któryś z Was zacznie robić te napady z kimś innym to wyświetli się komunikat o tym. Więc jesteście uziemieni. Lub jak nie jesteście , aż tak daleko to dobierzcie kogoś z kim będziecie grali od początku.
 14. Przy jakiej kolwiek deinstalacji lub usuwaniu czegoś co nie działa to zalecam zainstalować ten program program do usuwania programów i śmieci i przez niego usuwać. Całkowita deinstalacja z śmieciami w systemie zostanie też usunięta. Zobacz ten sposób : Usuń zawartość folderów social club(usuń wszystko, co znajduje sie w tych folderach), które znajdziesz w: C:/Pliki Programów(x86)/rockstar games/social club C:/Program Files/rockstar games/social club Następnie usuń plik GTAVLauncher.exe z głównego folderu z grą, a potem pobierz go i zainstaluj. Tu masz link do pobrania: Launcher Pamiętaj, żeby pobrać wersje nr2 tj. dla GTA5. Gdy już ją zainstalujesz, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik PlayGTAV.exe(znajdziesz go w głównym folderze z grą) i wybierz opcje uruchom jako administrator. W tym momencie launcher gta5 automatycznie powinien pobrać aktualizacje oraz najnowszy social club. Mam nadzieję, że to Ci pomoże.
 • Ostatnia aktywność

  1. 2405

   Wspólne granie GTA Online na PC

  2. 0

   Rent-a-hacker! (https://t.me/Blackhat_plug)

  3. 0

   Wynajmij hakera! (https://t.me/Blackhat_plug)

  4. 0

   BLASTRP | WL-ON | START SOON...🌃

  5. 0

   nie pamietam haslo do emaila

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum