Skocz do zawartości

Recon

Użytkownik
  • Zawartość

    727
  • Dołączył

  • Ostatnio

  • Dni zwycięstwa

    12

Wszystko napisane przez Recon

  1. A to Ci pech . No cóż tak też bywa. Fakt nauczka na przyszłość, żeby być ostrożnym. No to problem rozwiązany już.
  2. Po wjechaniu do mechanika wchodzisz w opcję tablice tam musi być Twoja, którą wybierasz. Pierwsza za darmo , a kolejne tablice po 100tyś
  3. Trzeba wybrać wpierw kolor auta i dopiero wtedy jest możliwość kupna. Powodzenia
  4. Możliwe, że zniszczony przez innego gracza spróbuj zadzwonić do ubezpieczalni jeśli dodzwonisz się i nie ma go na liście do zwrotu to znaczy, że może być jeszcze w garażu klubu motocyklowego. Sprawdź to. Gdyż u mnie tak było jak wspominałeś wcześniej o zniknięciu wszystkiego. Jeśli nigdzie nie ma to pisz do suportu , a pomogą na pewno.
  5. W salonie na pierwszej planszy , gdzie masz główne przygotowanie z napadami sprytny cichy i agresywny nad nimi na samej górze jest rozpoznanie kasyna . Jak tam klikniesz to powinno się pojawić , że możesz sie udać do kasyna i zrobić zdjęcia tych wejść z kamerami oraz dwa tunele jeden w pobliżu stadionu , a drugi kanał burzowy. Te misje robi się bez względu na to ,czy już masz zrobioną część lub wszystkie. Po prostu jak zrobisz zdjęcie i chyba jest pod spacją wyślij do Lestera lub jakoś tak jeśli tego nie ma zdjęcia to wyślesz jak już było wysłane to nie wyślesz. Jeśli masz już przygotowany napad to trzeba go ukonczyć. Potem rozpocząć nowy robisz zwiad kasyna na zawartość w skarbcu. Następnie powinno być dać się uruchomić rozpoznanie kasyna. Zobacz na tej samej planszy czy możesz wybierać miejsca rozpoczęcia np z dachu i innych miejsc. Czy , aby masz wszystkie miejsca z fotografowane. Yung to misja z przebraniem na napad na kasyno i dotyczy napadu na cicho lub sprytny
  6. Skoro weryfikacja nie pomaga to > podczas ładowania się gry Wstrzymaj proces GTAV i wznów po chwili
  7. Masz wolne po pracy , a nie możesz znaleźć sobie innego zajęcia to zobacz w co grają Twoi znajomi i dołącz. Razem raźniej Wiek 24+ , komunikator DC Ekipa na SC <> Forum Zapraszamy
  8. Klub nocny ma swoich techników, więc powinno działać. Czasami jest to różnie, a wtedy trzeba kupić lub dostarczyć towar do wytwórni. Lub zamienić miejscami techników w klubie. Jeśli jest pełna klub nocny i jego technicy nadal gromadzą zasoby.
  9. A więc usuń zawartość plików w tym folderze. To nie ten folder na oficjalne dodanie muzyki do folderu. Wejdź na stronę Rockstar tam mają podaną oficjalną ścieżkę co i jak masz zrobić. > Radio w GTAV Zrób weryfikację plików gry , aby pobrały się utracone pliki.
  10. U Ciebie gra się uruchamia sama gra działa. Więc nie masz problemu z grą tylko z scryptem nie wiadomego pochodzenia. Musisz szukać rozwiązania u źródła scryptu lub w siedzibie Rockstaru tam ci pomogą nałożyć odpowiednie ograniczenia, gdyż jest przeciwny tym wszystkim zmianom , a na pewno też EpicGames. Każda zmiana modyfikacja jest nie zgodna z regułami i polityką tych wydawców i wiąże się z ograniczeniami , a nawet zablokowaniem. To, że ktoś poleca ten scrypt ( wiem kto poleca) nie oznacza, że jest akceptowany przez Rockstar
  11. Masz wolne po pracy , a nie możesz znaleźć sobie innego zajęcia to zobacz w co grają Twoi znajomi i dołącz. Razem raźniej 🙂 SocjalClub Ekipy
  12. Czy próbowaliście weryfikacji plików gry w launcher jeśli nie to zalecam to zrobić , gdyż coś mogło zostać pominięte przy instalacji lub aktualizacji.
  13. Możesz przedstawić specyfikację swojego kompa lub jeśli jest to laptop to jego. Możliwe , że to Twój sprzęt ma problem mało pamięci RAM lub dysk ma za mało pamięci itp..
  14. Ja nie mam spadków w FPS. Natomiast inni tego doświadczają. Wg mnie to jest normalne bo wszystko się na to składa od połączenia internetowego po sprzęt. Nie wszystko chodzi jak w zegarku mechanicznym. Błąd w zakłóceniu np. graficznej i fps leci ty niby nie widzisz różnicy. Serwery Rockstar też mają wpływ na to wszystko. Dla mnie będzie to normalne bo ja to rozumiem. Ty możesz mieć inne zdanie. I tak się może ten temat wałkować zobacz ile tylko jest forum tyle jest problemów tylko z FPS. Możesz przecież ustawić np stałe FPS jak się ustawia zobacz u wujka google Ja bym u Ciebie zwiększył RAM do 16GB , a najlepiej by były w dualu jeżeli masz dysk HDD to lepszym jest SSD. Wolna przestrzeń na dysku też ma wpływ , a i otwarte zbędne procesy systemu lub programów spowalniają
  15. Jeśli chodzi o fabułę to jesteś Ty i boty. Online wygląda już inaczej tu jesteś Ty i inni gracze zależnie od wielkości danej sesji i boty. Tu coś się zawsze dzieje. Każdy z graczy w sesji jest z innego regionu z innym pingiem. Wszystko też zależy od Twojego sprzętu i szybkości łącza Twojego i twojego dostawcy internetu. A skoro masz spadki to jak widzisz nie masz najlepszej maszyny. Ten temat spadków FPS jest często poruszany na tym forum i nie tylko na tym. Wystarczy wpisać " spadki fps w gtav" w google i masz listę. Nawet Ci co mają mocne jak mówią komputery też odczuwają spadki. Komputery są od siebie różne od podzespołów po ich końcowy etap. Części wyprodukowane przez X firmę w Japonii i Chinach dla X firmy , które będą lepsze ?. Jest kila firm, a reszta to podwykonawcy , którzy oszczędzają na jakości.
  16. Rekrutacja do ekipy wciąż aktualna. Jest to ekipa zgrana i pomocna. oto podstawy: 1. Komunikacja to podstawa, a więc discord. 2. Wiek 24+ 3. Dołączając do ekipy napisz też wiadomość co przyspieszy Twoją rekrutację oraz otrzymasz szybszy dostęp do komunikatora discord. A więc jak już widzisz nie mamy jakiś tam skomplikowanych wymagań prawda. Natomiast w ekipie panuje kultura i wzajemny szacunek do drugiego gracza. Szukasz ekipy do grania! Twój wiek jest powyżej 24+ to dobrze. Jesteś komunikatywny lubisz grać! to dobrze Dołączasz do ekipy! Napisz krótką wiadomość na tym forum, a też na socjal club. Gdyż ułatwia to nam nawiązanie kontaktu z Tobą oraz przesłanie zaproszenia na Discord. 1. Dołączasz do ekipy i wysyłasz zaproszenie do znajomych z krótką informacją. 2. Otrzymasz odpowiedź i zaproszenie na Discord. 3. Komunikacja głosowa to podstawa. Nie odpowiadasz na wiadomości lub uważasz, że komunikacja głosowa to zło. Więc to nie jest ekipa dla Ciebie. Zapraszamy zdecydowanych, którzy chcą się dobrze bawić po pracy w wolnym czasie. Jeśli natomiast masz pytania napisz nam wiadomość pod tym postem lub na priv. Niezbędne informacje : które też są zamieszczone na serwerze discorda.
  17. Rekrutacja do ekipy wciąż aktualna. Jest to ekipa zgrana i pomocna. oto podstawy: 1. Komunikacja to podstawa, a więc discord. Więc, jeśli nie chcesz korzystać z komunikatora to nie jest ekipa dla ciebie. 2. Wiek 24+ 3. Dołączając do ekipy napisz też wiadomość co przyspieszy Twoją rekrutację oraz otrzymasz szybszy dostęp do komunikatora discord. A więc jak już widzisz nie mamy jakiś tam skomplikowanych wymagań prawda. Natomiast w ekipie panuje kultura i wzajemny szacunek do drugiego gracza. Jeśli natomiast masz pytania napisz wiadomość pod tym postem lub na priv.
  18. Po zarejestrowaniu się jako preses podchodzisz do planszy w piwnicy swojego salonu gier i wybierasz na lewej planszy zwiad kasyna. Masz zrobić zdjęcia i przesłać do Lestera z tych miejsc kasyna , gdzie są kamery główne wejście , boczne itp.z dachu też jeśli nie to wykonaj to. Ten zwiad możesz zrobić w każdym momencie.Wpisz na YT zaiad kasyna i do dzieła. Następnie będziesz miał zwiad zawartości skarbca w kasynie i kolejność podejść napadu jak ciche, sprytne i agresywne.Będą potrzebne te wejścia przez które się udajesz do kasyna inaczej ich nie zobaczysz i będziesz kierowany na główne wejście.
  19. Jaki to monitor , czy to jest laptop? Jaki masz sterownik graficzny ? można zrobić optymalizację
  20. Nie nie można . Dotyczy wszystkich nieruchomości. Można zmienić jej lokalizację i kupić w innej za niższą cenę dostaniesz zwrot kasy lub dopłacisz do droższej.
  21. Najlepiej zacząć od systemu w panelu karty graficznej jakie oczekujesz od niej. Ma to być wydajność , czy jakość przestawiasz jej parametry. A następnie w ustawieniach gry zmniejszając ustawienia wideo tak by uzyskać wydajność w grze kosztem jakości. Ta karta ma 2GB pamięci , więc coś kosztem czegoś. Nie jest to laptop do wymagających tytułów.A GTAV jest grą wymagającą jej ciągła aktualizacja podniosła parametry na wyższy poziom.
  22. A , gdzie zmieniasz nick. Jaki to jest błąd wstaw zrzut. Będzie nam łatwiej Ci pomóc Jaka platforma rockstar, czy steam ....

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum