Skocz do zawartości

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  645
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  11

Wszystko napisane przez Recon

 1. A więc tak zmniejsz rozdzielczość ekranu w grze i zobacz jak to wygląda podczas gry lub ustawień Następnie przejdź do panelu sterowania systemu i kliknij na opcje zasilania tam będziesz miał plany zasilań zrównoważony , oszczędzanie energii i wysoka wydajność. Zobacz jaki masz zaznaczony. W każdym z nich możesz modyfikować pod siebie ustawienia następnie zapisujesz je. Też to powinno dać ci możliwość sterowania procesami. Jeśli takie zabiegi nie pomagają to można dołożyć dodatkowe chłodzenie w obudowie , aby było bardziej przewiewne. Czy procesor ma standardowe chłodzenie , czy założono dodatkowe chłodzenie inne niż producent procesora. Możesz pobrać ten program link poniżej i zainstalować ułatwia przyspieszenie komputera w grach poprzez wyłączenie zbędnych procesów bajerów. link Mam nadzieję, że pomogłem.
 2. To nie błąd tak to ma wyglądać. Błąd to jest wtedy jak ponownie się uruchomi gre , a ty nadal jesteś prezydentem. Gdy dojdzie to ataku na wytwórnie szybko zmienisz zdanie. Nie jesteś z automatu prezydentem tylko po kliknięciu na M masz wybór zarejestruj się w klubie motocyklowym i tak samo go rozwiązujesz. Tak trzeba zaprosić znajomego do organizacji. Dobra rada jeśli nie musisz to nie przebywaj jako prezydent klubu w nieskończoność. Tylko , gdy uzupełniasz zasoby do wytwórni lub , gdy sprzedajesz. Po tym rozwiązujesz organizację.
 3. GeForce Experience tak może za ciebie zrobić optymalizację automatyczną nie jest to dobre rozwiązanie , ale możesz zawsze to zmienić wyłączyć. Każdy ma komputer na innych podzespołach innych producentów niby w teorii to nic nie zmienia, ale praktyka robi swoje. Czy w tym czasie coś cię zaniepokoiło jak się wyłącza gra choćby głośniejsza praca np wentylatorów , czy może zauważyłeś wzrost temperatury , a może jakiś pisk cokolwiek co by dało obraz. To , że podczas gry cię rozłączy nawet bez błędu lub z błędem to jest przeważnie po stronie Rocstaru to to już jest. Można grac nieraz i nic się nie dzieje , a nieraz ot tak przestała działać. Czy w procesach systemu masz coś co nie jest potrzebne , aby było włączone jeśli tak to wyłącz to. Jakieś aktualizacje np. antywirusa . W samym systemie też wyłącz niepotrzebne procesy. W panelu nVidia czy masz podobne ustawienia jak na zrzucie
 4. Co to za maszyna stacjonarny, czy laptop? Z tym 8GB RAM na najniższych z wyłączeniem w ustawieniach gry zbędnych bajerów, których i tak się nie bierze pod uwagę. Choćby zaludnienie przechodniów itp. Zobacz wyłączając co nie które detale jak to się zachowuje w grze. Pasek ten zielony z ilością pamięci najlepiej, gdyby był w połowie bo z tego co widzę to karta też cienko ma 2GB. Więc ustawienia proponuję ci zrobić na średnie lub na niskie w grze. Zbędne procesy systemu też wyłącz, żeby dać pełną wydajność na grę. Karta ma jakie chłodzenie pasywne, czy aktywne i kto jest jej producentem..?
 5. Kolor odpowiada danej postaci , która może go kupić. Zielony to chyba będzie Franklin, a inny Trevor i inny dla Michaela. Każda z postaci może mieć co innego inna posiadłość nieruchomość. Tam o ile pamiętam jest kto może kupić w komunikacie.
 6. po zakończeniu procesu ponownie uruchamiasz gre i musi działać tak to już jest w SC błędy lub błąd sesji . Można zrobić w launcher weryfikację plików gry.
 7. Wystąpił błąd w sesji tak się zdarza. Nie ma sensu ponownie instalować. Wystarczy zrobić tylko i wyłącznie weryfikację plików gry. Gra powinna mieć zapis w chmurze jeśli tego nie masz zaznaczonego to zaznacz to w launcher SC.
 8. A na fabule to nie można kupić tylko online jest taka możliwość. Tu na fabule tylko tymi postaciami trzema odblokowujesz przez misję i zajęcie czyjejś posiadłości , która dopiero wtedy staje się posiadłością danej postaci. Musisz grać misje , aby do tego dość Jak na danej postaci uzbierasz odpowiednią ilość kasy to możesz podjechać pod posiadłość np. kino i wyświetli ci się komunikat to wtedy możliwy jest jej zakup.
 9. Jeśli masz kolegę to nie musicie być na tej samej sesji wystarczy , że jesteście w znajomych. Wysyłasz zaproszenie dołączenia do gry , a on odbiera i dołącza. Możesz przejąć rolę hosta dla danej misji.
 10. A więc przyjmij zaproszenia i do boju Zawsze się miejsce znajdzie. Zaproszenia poszły i zaakceptowane komunikacja to podstawa. 🙂
 11. Dziwne masz lepszą kartę , która nie spełnia swojej roli . Ta karta ma fabryczne podkręcenie do której powinieneś mieć jeszcze specjalny program z ustawieniami
 12. Jakiej firmy ta karta graficzna i ile ma ramu. Zobacz w ustawieniach wideo w grze zmniejsz nie które bajery. Nie są potrzebne, a zajmują pamięć. W ustawieniach karty graficznej jeśli masz do niej program producenta możesz zobaczyć i też zmniejszyć lub zwiększyć parametry. W parametrach nVidia można też zmienić co niektóre ustawienia. Przy zmianie zapamiętaj co robisz i sprawdź, gdyby było inaczej ustaw jak było, a zajmij się innym parametrem. Powodzenia
 13. Dla siedziby klubu po raz pierwszy jest darmowa nazwa organizacji i dla biura tak samo. Potem są już płatne. Wchodzisz na Meza Bank i tak klikasz na siedzibę lub biuro masz odnów wybierasz swoja nazwę i zapisujesz.
 14. Po kupieniu samolotu lub helki są one najpierw u Pegazus można je przywołać przez nich. A gdybyś chciał je trzymać jako własne to po kupieniu hangaru przywołujesz je na lotnisko i wejeżdzasz do hangaru. Od teraz dopiero będą jako twoje osobiste pojazdy latające. Tak to mniej więcej wygląda
 15. Na to wygląda , że masz połaczone konto z steam. Musisz przejść na steam i tam odłaczyć lub wykonaj jak poniżej Jeśli chcesz przejść ze Steam-GTAV do Rockstar-GTA , wykonaj następujące czynności: 1. Przejdź do katalogu Steam dla Grand Theft Auto V (Pliki programów - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V) 2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu). 3. Pobierz klienta gry Rockstar do pobrania (dostępny na stronie Social Club, kliknij mały ekwipunek obok swojego imienia i gier) 4. Użyj właśnie pobranego pliku .exe, aby naprawić pliki. 5. Uruchom za pomocą PlayGTAV.exe Jeśli chcesz przejść z Rockstar-GTA do Steam-GTAV , wykonaj następujące czynności: 1. Przejdź do katalogu gry, gdziekolwiek go zapisałeś. Zakładam, że będą to Pliki Programów w ramach Rockstar Games lub Grand Theft Auto V. 2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu). 3. Wybierz Grand Theft Auto V w katalogu Steam i zacznij go instalować. Następnie zatrzymaj tę instalację. 4. Skopiuj wszystkie pliki gry do plików programu - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V. 5. Wznów instalację. Nie powinien już niczego pobierać, ale może dodać kilka dodatkowych plików. 6. Prawym przyciskiem myszy kliknij Grand Theft Auto V na liście gier Steam, kliknij Właściwości, kliknij Pliki lokalne, a następnie kliknij Zweryfikuj integralność pamięci podręcznej gry. 7. Poczekaj, aż zweryfikuje i pobierze wszystko, co musi zastąpić (może to chwilę potrwać).
 16. Nie widziałem, ale wiem jak ładnie wyglada na ustawieniach max. Wszystkie ustawienia są w panelu nVidia
 17. Musisz grac jest tyle możliwości na kasę. Możesz dołączać na misje i napady do znajomych lub innych graczy. Jeśli ma gta za friko z epic games to ma kasę i kilka posiadłości na rozruch taki zestaw kryminalisty początkującego
 18. No co ty. Za darmowy chcesz jeszcze kasę. Musisz se kupić nowy , a ten zostanie w rozliczeniu sprzedany. Tylko jak masz towar lub ulepszenia to przepadają
 19. A na mapie nie ma jej trzeba się tam udać wpierw

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum