Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Recon

Użytkownik
 • Zawartość

  799
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  17

Wszystko napisane przez Recon

 1. Nic nie stracisz kopiujesz z GTAV folderu do innego na drugim dysku i masz kopie fabuły. Po ponownej instalacji wklejasz do tego samego folderu i ciesz się. W ten sposób możesz zrobić kopię całej gry i przenieść na inny dysk. A potem tylko wklejasz i masz całą zawartość.
 2. Nie ten z łodzi Pavel. A ten świr co go zawiozłeś na wyspę przy pierwszym rozpoznaniu wyspy to on będzie dzwonił , a przeważnie dzwoni w takich momentach jak skończysz zwiad wyspy i wylądujesz już na lotnisku. Misje polegają na tym , abyś mu coś dostarczył na wyspę np pizzę lub szampana, klapki itp. taki misje to są. Pavel gość z łodzi podwodnej dzwoni bo możesz rozpocząć kolejne przygotowanie do napadu na wsypę To, że jakaś organizacja (ekipa) przenosi części lub sprzedaje towar lub uzbrojenie to radził bym ci ich zostawić w spokoju . Bo chłopaki ciułali , a teraz sprzedają swój towar. Ty za zniszczenie dostaniesz kilka tyś może 10k , a oni stracą od 400ts do 1,200tyś.
 3. Nie masz z kim grać , a chciałbyś pograć na wyższym poziomie. Zdobywać swoje umiejętności . Rozwinąć swoją działalność to tu masz gdzie. Posiadamy jako ekipa duże doświadczenie . Jesteś komunikatywny lubisz grać . Zgłoś się do ekipy na SC i wyślij wiadomość PW. Ułatwi i przyspieszy to przyjęcie oraz dołączenie na SC.
 4. Nie masz z kim grać , a chciałbyś pograć na wyższym poziomie. Zdobywać swoje umiejętności . Rozwinąć swoją działalność to tu masz gdzie. Posiadamy jako ekipa duże doświadczenie . Jesteś komunikatywny lubisz grać . Zgłoś się do ekipy na SC i wyślij wiadomość PW. Ułatwi i przyspieszy to przyjęcie oraz dołączenie na SC.
 5. Misje odblokowują się po czasie. Po kilku napadach na wyspę. Będzie do ciebie dzwonił
 6. Z klubu sprzedajesz zysk ponad 1mil lub 1,6mil minus 100k dla DJ, a tego z wytwórni nie zarobisz. A do tego możesz sprzedać też z wytwórni.
 7. Stracisz wszystko, badania zrobione zostają. Przed zmianą najlepiej wszystko sprzedać dotyczy towaru. Zaloguj się na laptopie w bunkrze i spróbuj sprzedać tylko nie potwierdzaj zobaczysz co tracisz.
 8. To magazyn ładunków z paczkami tak. Możliwe, że ci ktoś zniszczył ładunek, ale powinieneś mieć sms od DJ.
 9. Wystarczy, abyś miał te wytwórnie otwarte. Ty tylko będziesz potem sprzedawał jak się zapełni tj 72godz w grze do pełna z ulepszeniami. Masz chyba jak dobrze pamiętam jednego technika w cenie klubu. Kolejnych dokupisz, jeśli masz wszystkie wytwórnie to jednego przerzucasz , aby kolejną wytwórnię robił.
 10. Opresora to możesz szukać w klubie motocyklowym, gdyż Rockstar lubi tam wrzucić. Natomiast jeśli chcesz przypisać nowy pojazd do pełnego garażu to tracisz ten pojazd , który tam był. Jedynym wyjściem jest napisać do Rocstar i opisać sytuację jesli będą chcieli to przywrócą to zależy na kogo trafisz i jaka będzie twoja skrucha.
 11. Niestety nikt do ciebie nie zadzwoni. Powód może być z bugowany w R* lub powtórzyć napad i zobacz.
 12. Cayo Perico to całkiem co innego. Tu możesz nawet sam zrobić od a do z. Baza też co innego. Pacyfik standard co innego. W bazie jak Pacyfik standard by zdobyć geniusza trzeba grać w tym samym składzie. Tu na plus , że można to w czterech trzech lub dwóch. Pacyfik standard tak mus ten sam skład inaczej zresetują się Wam napady. Gdy, któryś z Was zacznie robić te napady z kimś innym to wyświetli się komunikat o tym. Więc jesteście uziemieni. Lub jak nie jesteście , aż tak daleko to dobierzcie kogoś z kim będziecie grali od początku.
 13. Przy jakiej kolwiek deinstalacji lub usuwaniu czegoś co nie działa to zalecam zainstalować ten program program do usuwania programów i śmieci i przez niego usuwać. Całkowita deinstalacja z śmieciami w systemie zostanie też usunięta. Zobacz ten sposób : Usuń zawartość folderów social club(usuń wszystko, co znajduje sie w tych folderach), które znajdziesz w: C:/Pliki Programów(x86)/rockstar games/social club C:/Program Files/rockstar games/social club Następnie usuń plik GTAVLauncher.exe z głównego folderu z grą, a potem pobierz go i zainstaluj. Tu masz link do pobrania: Launcher Pamiętaj, żeby pobrać wersje nr2 tj. dla GTA5. Gdy już ją zainstalujesz, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik PlayGTAV.exe(znajdziesz go w głównym folderze z grą) i wybierz opcje uruchom jako administrator. W tym momencie launcher gta5 automatycznie powinien pobrać aktualizacje oraz najnowszy social club. Mam nadzieję, że to Ci pomoże.
 14. Zmiana sesji w takich wypadku powinna pomóc. Ta była z bugowana przez cheatera.
 15. Owszem ma i to duży. Możliwość zablokowania konta przez Rockstar na wieki. Jeśli masz wszystko ok to co 45 min lub 60 można sprzedać samochód. Nie ma limitów choć pewnie są , ale tyle co ja sprzedałem w dzień to nie doświadczyłem tego.
 16. Zobacz jak będzie wyglądało jak zainstalujesz od nowa sterowniki do monitora te od producenta .
 17. Jedno konto wspólne dwie postacie. Biznesy i umiejętności każda z postaci zdobywa osobno , czyli od nowa. Tak jako nowa postać zaczynasz od zera. Ale kasę już masz . Można skasować postacie to wtedy całkiem zaczniesz jako od zera.
 18. Obstawiam grafikę. Podaj specyfikację i zrzut ekranu.
 19. Że polskie nie znaczy, że jest dobre. Oby ci chodziły tak długo i dobrze jak np. Kingston.
 20. Spełnia to zalecane wymagania, bo z tego, co czytałem 8 GB jest rekomendowane. - było w 2015r Oczywiście, że tak. Zwiększ Nie polecam goodram.
 21. W takim przypadku odszukaj inną sesje bo ta jest zbugowana
 • Ostatnia aktywność

  1. 0

   Samotne sejsje

  2. 0

   SwagRP - RolePlay WL OFF na długie lata!

  3. 1

   Social Club

  4. 0

   [FiveM] [RP] Serwer LimeRP

  5. 0

   Gta V problem

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum