Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

h3AdBoT

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O h3AdBoT

GTA Online

 • Social Club
  HeadBot23
 1. oferuję Level up GTA Online

  Polecam każdemu komu nie chce się stać na money lobby albo robić w kółko napadów, donejt > wiadomość > chwilę poczekać > i można się na nowo cieszyć gta online.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Spokojnie panowie ja dostałem po 2 dniach. Przyjdzie wasza kolej.
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  To rozumiem ostatni raz zapomniałem ale wcześniej też mnie wyrzucało a miałem włączony nawet bez biegania doszedłem do pola golfowego, ustawiam się stoję pare minut i kick. No to nic trudno. Powodzenia
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zostałeś usunięty z sesji przez zagłosowanie----- Co jest stoje sie nie ruszam i mnie kikuje a inni wbrew regulaminowi jeżdżą autami po polu golfowym i nic.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×