Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

EnconTV

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/encontv
 1. EnconTV

  ps4 GTA V Online

  Dodawać pisać
 2. EnconTV

  ps4 GTA V Online

  Siema szukam ludzi do prowadzenia kanału w Internecie Tematyka GTA V Napady Misje i inne Szukam ekipy do Grania Robienia Live Albo zapraszam do mojej ekipy Wszelkie informacje na PV Wymagania: Czas Mikrofon wiek po mutacji dobry internet Zapraszam do wspólnej Gry Max 8 osób Dodawać MÓJ PSN: EnconTV
 3. EnconTV

  Atchotes

  Siema Szukamy Ludzi do Ekipy GTA V Serdecznie Zapraszamy wszystkich posiadaczy konsoli PS4 Mój Nick do PSN to EnconTV Zapraszam też na tego linka tutaj znajdziecie wiele informacji o dołączeniu do ekipy ATC Też wymagamy od Was Gracze Mikrofonu Czasu Bynajmniej godzina w tygodniu zrozumiemy jak komuś nie będzie pasować Zapraszamy do Wysyłania tworzymy jedną wielką Ekipę GTA https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/atchotes

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×