Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

DoktorBlant20

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DoktorBlant20

GTA Online

  • Social Club
    DoktorBlant20
  1. Dzień dobra. Mam taki problem. Zacznę od początku Musiałem odinstalować grę z komputera i zainstalować jeszcze raz i wszystko poszło dobrze oprucz tego że musiałem postać osobno Lanchera. Ale to udało mi się zrobić. Jednak teraz jak pobieram aktualizacji warzącą 18.04 GB. Cały czas mi wywala i pisze że "utracono połączenie z serwerem pobierania." Zaraz po paru próbach, które same się wznawiają całkowicie wyrzuca mnie z pobierania i wyskakuje " usługa aktualizacyjną Rockstar jest niedostępna ( kod 217 ). Proszę spróbować ponownie puźniej, lub odwiedzić stronę statusu GTA Online, aby uzyskać informacje o awariach i planowanych przerwach technicznych." A wchodzę na tą stronę i wyskakuje że wszystko jest włączone. Pobrało mi zaledwie 2.06 GB/ 18.04 GB A jak wskakuje na 2.07 GB to automatycznie się wyłącza. Proszę o szybką pomoc i liczę na szybkie rozwiązanie problemu. Z góry dziękuję.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×