Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

DatGuyRedux

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DatGuyRedux

  1. lobby ania.forum zostalo zamkniete na noc czy mi cos nie dziala tylko? bo mi to ogolnie cale online nie dziala
  2. dostalem zapro od ania.gtaforum.pl to od money lobby? moge teraz dolaczyc czy czekac na zapro?
  3. Jeszcze raz sie spytam bo niezrozumialem odpowiedzi jak lvl up kosztuje 45zl to gdy wplacilem juz 30zl na money lobby ale nie dostalem zapro i nie korzystalem to gdy dosplace te 15zl zeby bylo to 45 to moge zmienic opcje wplacenia pieniedzy?
  4. Gdy zaplacilem juz raz sms 31zl to moge doplacic te 15zl na lvl up bo jak widze co sie dzieje to ta druga opcja brzmi obiecujaco I czy to wszystko bezpieczne bo brzmi jak takai cheat ktory rockstar moze szybko wykryc pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
  5. Dobra wplacilem smsem teraz tylko czekac A nigdzie nie widzialem i chyba tez zniknal napis o tym informujacy co do nowego dlc dobrze rozumiem ze money lobby znowu jest wlaczone?
  6. Czy jesli wplace kase teraz i moja kolej wypadnie zalozmy w srode a mnie nie bedzie to przepadnie czy moge sie spodziewac zaproszenia w innym terminie?
  7. Dług jest kolejna? Bo nie wiem czy jak wplace to dam rade w ten weekend bo niestety tylko na weekend jestem przy kompie bo tak to poczekam do nastepnego.
  8. Czy money lobby cały czas funkcjonuje ? A jak tak to kiedy można się spodziewać włączenia lobby?

Ostatnia aktywność

  1. Dogadajcie się między sobą czy jaką wersję GTA 5 macie, PS5 czy PS4.
  2. Witam jak można zaprosić znajomego do sesji? Na konsoli ps5 jesteśmy znajomymi, widzimy nasze profile na liscie , w zakładce znajomi w grze również, po wysłaniu zaproszenia nic się nie dzieje... Widac tylko że gracz zaproszony i tyle...
  3. Jak zainstalujesz GTA 5 w innym folderze jak WindowsApps to jest taka opcja, że wgrasz mody.
  4. Dzień dobry mam pytanie czy da się zmodować wersję z game passa na PC
  5. Podczas uruchamiania gry gta 5 enchanced wyskoczył mi problem z autoryzacja, problem wystepuje tylko podczas odpalania wersji enchanced, Rockstar support nie wie co zrobic i zamykaja mi zgłoszenia.Był bym wdzieczny za jaką kolwiek pomoc.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum