Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

DonelL

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  DonelL.

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. DonelL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zgadza się, nie ma sprawy Dzięki wielkie za zapro, jutro z rana wbijam, kończę zbierać i usuwam ze znajomych Pozdrawiam
 2. DonelL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ponad miesiąc? Dostęp do ml mam chyba od tygodnia. Zebrałem już 80% kwoty. Rozumiem, że nie ma miejsca w znajomych, ale czy to powód żeby na moje miejsce przyjmować nowe osoby? Będzie możliwość dołączenia jeszcze?
 3. DonelL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  A to ciekawe bardzo co mówisz. Mogę wiedzieć jaki był tego powód? W regulaminie stoi jasno, że mam nieograniczoną ilość czasu
 4. DonelL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo, mógłbyś się wypowiedzieć? Chciałbym dozbierać tę resztkę i zwolnic miejsce innym, którzy czekają w kolejce.
 5. DonelL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Dlaczego sara wyrzuciła mnie ze znajomych? Zostało mi jeszcze 20 mln do zebrania
 6. Witam, ostatnio razem z ekipą chcieliśmy zrobić geniusza zbrodni III. Niestety okazało się, że nie działa on tak jak powinien. Postęp wyzwania resetuje się w losowych momentach - raz przed finałem pierwszego aktu, a czasem nawet już po pierwszym przygotowaniu. Najczęściej problem dotyczy całej ekipy, choć kilka razy zdarzyło się, że tylko jedna osoba ucierpiała w ten sposób. Oczywiście nie ma mowy o niespełnieniu któregokolwiek z wymaganych warunków wyzwania. Wszystko było robione po kolei na poziomie trudnym. Oczywiście nikt nie zginął, ba, nawet ani razu nie korzystaliśmy z szybkiego restartu. Czy ktoś z tu obecnych spotkał się z czymś takim lub ewentualnie ma pomysł jak to rozwiązać? Wszelkie sugestie i spostrzeżenia będą pomocne. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomysły
 7. DonelL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cześć, @Namo Chcąc zakupić Money Lobby, podczas wysyłania donate'a pojawia się błąd: "This Value is not valid". Razem z forumowym czatboxem doszliśmy do wniosku, że może chodzić o niedozwolone znaki w nicku. Mój nick social club posiada kropkę na końcu i faktycznie, gdy wpiszę go bez tej kropki, wszystko działa bez problemu. Moje pytanie do Ciebie brzmi: Czy mogę podać nick bez kropki i ewentualnie w komentarzu do streamera dodać obok akceptacji regulaminu tę uwagę? Z góry dzięki,

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×