Skocz do zawartości

BaronSamedi

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  JaroNata69

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Siemano Jak w temacie szukam każdego chętnego gracza Gta V na PC do wspólnej gry. Chodzi mi o uzupełnianie zasobów, sprzedaży towaru, robienie napadów czy też "bawienie się" w trybach adwersarza itd. Nie obchodzi mnie twój level czy masz 10 czy 100. Mój nick na SC: JaroNata69 i aktualnie mam 90 lvl, jakby kogoś to interesowało. Wszyscy chętni zapraszać i oczywiście nie chodzi mi tylko o pomoc dla mnie, np w uzupełnianiu zasobów, ale dla tych osób które posiadają wytwórnie, bunkier także chętnie pomogę. Widzimy się w grze!
 2. Jeśli chcesz zarabiać to bunkier. Baza jest chyba tylko dla trzymania tam Avengera czy Thrustera i by móc ten Napad zrobić. Więc osobiście sugeruję by najpierw kupić Bunkier a w przyszłości Bazę
 3. Ludzie! Jak szukacie ekipy itd załóżcie nowy wątek a nie na moim piszecie! @loniek @BIALYPL91
 4. Siemano! Jak w temacie szukam ludzi do gry Nie wymagam żadnych ts-ów wieku ani lvl byleby grało się przyjemnie! Mile widziane osoby do napadów uzupełnień zapasów czy też do ogólnej zabawy Kto chętny niech mnie zaprasza na social clubie: JaroNata69 Jakby kogoś interesowało to mam 16 lat i 83lvl postaci.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum