Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

szustek97

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

szustek97 wygrał w dniu 25 września 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

O szustek97

 • Urodziny 10.02.1997

GTA Online

 • Social Club
  szustek100297

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dałem znacznik ps3... a napisałem skoro nie chcesz pomóc za free to mi litanii dawać nie musisz czy ty caritas czy nie
 2. Cześć, tak jak w temacie. Nie znalazł by się ktoś kto byłby w stanie oczywiście dobroczynnie sypnąć kasą trochę ? Wiem że są jeszcze tutaj ludzie co nie są mocno chciwi Za pomoc z góry dziękuje

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×