Skocz do zawartości

JacieJanusz

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  JacieJanusz
 1. Nigdzie nie jest napisane że mam dołączyć do sesji. Więc nie chciałem wbijać bo moglibyście mnie usunąć. Gdzie nasz napisane te wszystkie pytania i odpowiedzi ? Bo ja jakoś na stronie ich nie widzę...
 2. Na moim koncie bot jest online. Czekam na zaproszenie. Można samemu dołączyć do bota ?
 3. Czyli trzeba będzie czekać kilka dni? No nic trzeba poczekać. Dzięki za pomoc Długo to.
 4. Cześć! Zakupiłem dziś dostęp Money lobby przez SMS i do teraz nie dostałem zaproszenia. Wszystko zrobiłem tak jak należy.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum