Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

JacieJanusz

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  JacieJanusz
 1. JacieJanusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  W kilka minut. Czekałem dwa dni. Jakoś nie widzę tych pytań na forum.
 2. JacieJanusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nigdzie nie jest napisane że mam dołączyć do sesji. Więc nie chciałem wbijać bo moglibyście mnie usunąć. Gdzie nasz napisane te wszystkie pytania i odpowiedzi ? Bo ja jakoś na stronie ich nie widzę...
 3. JacieJanusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Na moim koncie bot jest online. Czekam na zaproszenie. Można samemu dołączyć do bota ?
 4. JacieJanusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli trzeba będzie czekać kilka dni? No nic trzeba poczekać. Dzięki za pomoc Długo to.
 5. JacieJanusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dostęp kupiłem po 19:30. Jak długi może być czas oczekiwania?
 6. JacieJanusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cześć! Zakupiłem dziś dostęp Money lobby przez SMS i do teraz nie dostałem zaproszenia. Wszystko zrobiłem tak jak należy.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum