Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

W1ttmann

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  2

W1ttmann wygrał w dniu 18 października

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

8 Neutralna

2 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  W1ttm4nn

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cały czas szukamy początkujących, jak i doświadczonych graczy. Zapraszamy 😉
 2. Odświeżam 🙂 Przyda nam się kilka nowych osób 😉 A oto nasz najnowszy film: Więcej filmów znajdziecie na naszym kanale YouTube: GTA V LS Polish Squad 🙂 Zapraszamy do oglądania i dołączania do naszej ekipy 😉
 3. "pedalstw" w GTA jest wiele, nie będę publicznie wymieniał, co nimi jest a co nie, pozostawię to subiektywnej ocenie 😉 poza tym tak jak napisałem wyżej, kolega miał przyzwany czołg, odrodził się w dość znacznej odległości od tego miejsca, w którym da się zrobić ten glitch, więc żeby nie dostać po drodze włączył sobie tryb pasywny, po czym dojechał na miejsce, wyłaczył ten tryb i poszedł nagrać jak zostaje zabity w "pedalski" sposób, dziękuję za uwagę, dobranoc 😉
 4. @Namo x_XSatanX_x to akurat nie ja, mnie tam w ogóle nie było :) Poza tym musiał tam jakoś dojechać, żeby nie dostać po drodze, bo jak wiadomo czołgi przyciągają jak magnes. Zresztą w dalszej części widać, że ją wyłączył, by specjalnie nagrać to jak ginie ;)
 5. Ty już skilla pokazałeś Demik jak umiesz tylko z glitcha zabijać, więc drogie dziecko zamilcz i nie pogrążaj się już więcej 😉 A jak chciałeś się za to odgryźć to sorry, ale coś ci nie wyszło 😄 No i wasz capo Kvcuuu, który zasuwa wyłącznie na czitach, bo przecież bez nich nie potrafiłby nikogo zabić. Tak więc reasumując, szukajcie kolegów gdzie indziej, a najlepiej w realnym świecie, bo z tego wynika, że ich brak i waszym życiem jest tylko GTA. Bez odbioru 🙂 PS Kvcuu - kiedy kolejny lvlup kupujesz?
 6. Discord to program do komunikacji jak Teamspeak, ale moim zdaniem lepszy Tutaj możesz go sobie pobrać: https://discordapp.com/
 7. Uwaga!!! Los Santos Polish Squad ogłasza rekrutację. Nie jesteśmy "masówką" jak większość ekip tutaj, gdzie znaczna część osób nawet się nie zna i nigdy ze sobą nie rozmawiała. My tworzymy skromną, ale w miarę zgraną grupę ludzi, która lubi po prostu pograć w GTA Online praktycznie codziennie. Jesteś aktywnym graczem, szukasz ludzi do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś. Co możemy Ci zaoferować: 1. Robienie napadów 2. Sprzedaże wytwórni 3. Granie adwersarzy 4. Wypady na otwartą sesję i walka z innymi graczami Czego wymagamy: 1. Discord (Link do pobrania: https://discordapp.com/download) 2. Wiadomość do ToYeee: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee, która powinna zawierać informacje o chęci dołączenia do ekipy 3. Wiek 18+ (przewidujemy wyjątki) 4. Brak czitów/modów Rekrutacja skierowana jest do graczy grających na PC. Podania bez wiadomości do ToYeee będą z automatu odrzucane. Zajmujemy się też nagrywaniem różnego rodzaju akcji, których zrobienie samemu jest niemożliwe. Zapraszamy!!! Nasza najnowsza produkcja 😄 Polecamy oglądać w 4k 😉 A oto pozostałe filmy: Zapraszamy!!!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×