Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

W1ttmann

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  W1ttm4nn

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Odświeżam Przyda nam się kilka nowych osób, spełniających powyższe wymagania
 2. Discord to program do komunikacji jak Teamspeak, ale moim zdaniem lepszy Tutaj możesz go sobie pobrać: https://discordapp.com/
 3. Uwaga!!! Los Santos Polish Squad ogłasza rekrutację. Nie jesteśmy "masówką" jak większość ekip tutaj, gdzie znaczna część osób nawet się nie zna i nigdy ze sobą nie rozmawiała. My tworzymy skromną, ale w miarę zgraną grupę ludzi, która lubi po prostu pograć w GTA Online praktycznie codziennie. Jesteś aktywnym graczem, szukasz ludzi do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś. Co możemy Ci zaoferować: 1. Wspólne napady 2. Sprzedaże wytwórni 3. Granie adwersarzy 4. Ekipowe wypady na otwartą sesję w celu wojen z innymi graczami Czego wymagamy: 1. Discord (Link do pobrania discord: https://discordapp.com/download) Zaproszenie na naszego discorda: https://discord.gg/HE3Aaan 2. Wiadomość do ToYeee: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee lub Lavak221: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/lavak221 która powina zawierać informacje o chęci dołączenia do ekipy 3. Wiek 18+ 4. Brak czitów/modów PS. Rekrutacja skierowana jest do graczy grających na PC. Jeśli przychodzisz pograć tylko na chwilę to szkoda twojego i naszego czasu. Podania bez wiadomości do ToYeee lub Lavak221 będą z automatu odrzucane. Zajmujemy się też nagrywaniem różnego rodzaju akcji, których zrobienie samemu jest niemożliwe. Do tej pory nagraliśmy dwa filmy, ale na tym nie koniec. Zapraszamy!!!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×