Skocz do zawartości

ALFRED43444

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ALFRED43444
 1. Przestrzegałem i nwm dlaczego każdy mi to pisze. Ja bym chciał usłyszeć wypowiedź @Namo na ten temat.
 2. @Namo Mam pytanie dlaczego ten bot którego miałem w znajomych mnie ununął a nie zebrałem jeszcze wszystkich pieniędzy?
 3. @Namo Mam pytanie dlaczego ten bot którego miałem w znajomych mnie ununął a nie zebrałem jeszcze wszystkich pieniędzy?
 4. @Namoproszę cię wyślij mi zaproszenie wezmę trochę kasy i będziesz mnie miał z głowy.
 5. s sory że to napisałem że nie polecam chcem tylko mieć więcej pieniędzy w gta i tyle nie chcem się z tobą kłucić
 6. tak napisałem że nie polecam ale zmieniłem zdanie. wyślesz mi zaproszenie?
 7. @Namo Prosiłbym żebyś mnie zaprosił bo zapłaciłem za twoją usługę.
 8. @NamoCzemu jak wysłałem donejta 5euro (przy płaceniu było 6,44euro) nie dostałem jeszcze zaproszenia rockstar games ? Wszystko napisałem poprawnie nick e-mail oraz że akceptuję regulamin. Narazie nie polecam ale może się to zmieni. (mój nick ALFRED43444)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum