Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez Burrito
-
Kradzież konta GTA
@xRappek Na gmailu, a czemu pytasz?
-
Kradzież konta GTA
Ustawiłem sobie przed chwilą hasło i nie uwierzę, jeśli znowu mi je ktoś ukradnie haha
-
Kradzież konta GTA
@CruzzerOdzyskałem właśnie moje konto i dziękuję za pomoc tym co starali mi się w tym pomóc.
-
Kradzież konta GTA
@Cruzzer Pisałem ale jak narazie nic
-
Kradzież konta GTA
@raflix Śmieszny jesteś. Nie mam co płakać bo najwyżej sobie nowe kupię. A okraść to mogli również ciebie więc to jest kwestia przypadku. Z tego co widzę to rodzice Cię nawet kultury nie nauczyli, a patrząc ma twoją ortografię i jak piszesz to wyżej niż w gimnazjum nie jesteś. A teraz koniec marnowania czasu na ciebie i więcej wiadomości już o tobie pisał nie będę, bo widzę, że to nie ma sensu.
-
Kradzież konta GTA
@raflix Nie wim po co ty tutaj w ogóle coś piszesz. Nie wiesz zbyt dużo, a się wypowiadasz. Po pierwsze mam kod aktywacyjny, a po drugie hasło miałem dość trudne, a ten twój przykład to ustawiłaby osoba mająca mniej niż 50 IQ więc bardziej pasowałoby do ciebie. Nie dziękuję za odpowiedź do mojego postu i nie pozdrawiam.
-
Kradzież konta GTA
@Cruzzer jak to klikam to przekierowuje mnie na stronę rockstar support i właśnie tam pisałem do nich zgłoszenie ale od razu je zamykali...
-
Kradzież konta GTA
Witam wszystkich co to czytają i proszę o pomoc! Parę dni temu, po krótkiej przerwie chciałem zagrać w GTA V. Po uruchomieniu proszono mnie o zalogowanie na moje konto i jak to zrobiłem zauważyłem, że jest coś nie tak - miałem zupełnie inny nick oraz flagę Rosji. Chwilę później wszedłem na swojego maila i zobaczyłem tam 2 wiadomości od Rockstar (jedna po japońsku, druga po rosyjsku). Chodziło w nich o to, że moje konto Rockstar zostało przeniesione na inny email, a ja o tym nic nie wiedziałem. Próbowałem skontaktować się z supportem, jednak nie do końca mi to wychodzi, ponieważ po wysłaniu zgłoszenia na ich stronie jego status po chwili zmienia się na zamknięty, co powinno oznaczać, że mi pomogli, jednak nie dostałem od nich jakiejkolwiek wiadomości. Mam dowody na zakup GTA więc nie powinno być problemu z jego odzyskaniem, jednak kontakt z Rockstar jest beznadziejny. Czy miał ktoś już może taki problem i wie jak go rozwiązać? Załączam do tego zrzuty ekranu z tamtych maili.
Ostatnia aktywność
- Godziny sie nie naliczaja na steam [Fivem]
- Karty shark
- Karty shark
-
Karty shark
Witam Może ktoś miał taki problem więc sorry jeśli powielam temat. Kupiłem synowi kartę shark tyle że nie otrzymał jej w online od 7 sierpnia to już 3 dni i nic. Szukałem pomocy w PŚ app i na stronie ale refund jest niemożliwy. Pieniądze pobrało, mam maila z potwierdzeniem. Ktoś wieś jaki sposób to ogarnąć? Miłego Grania
-
Poszukiwane osoby do tworzenia serwera na RAGE:MP.
Poszukuję zaangażowanych osób do wspólnego tworzenia serwera RP inspirowanego luźnym klimatem na platformie RAGE:MP. Projekt jest obecnie w fazie początkowych prac nad interfejsem, planowania i rozpisywania gameplayu, a ambicją jest stworzenie unikalnego środowiska RP z dużym naciskiem na społeczność, immersję oraz innowacyjną mechanikę rozgrywki. Aktualnie najbardziej zależy na osobach od skryptu - backend JS/TS, frontend React/TS Zainteresowanych zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów i warunków współpracy - discord: sons666 Dodam, że w obecnej fazie osoby odpowiedzialne za skrypt i rozwój serwera w początkowym etapie mogą być również członkami ekipy z pozycji Zarządu.