Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Dpminik Smagała

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dpminik Smagała

 1. [Nieaktualne] Sprzedam Menyoo

  no to biore
 2. [Nieaktualne] Sprzedam Menyoo

  Raczej to ja mam gdzieś
 3. [Nieaktualne] Sprzedam Menyoo

  działa na 1.35
 4. pecet MOD MENU PC

  byłem na ts
 5. pecet MOD MENU PC

  podasz link ? i czy działa nna 1.34?
 6. pecet MOD MENU PC

  szukam mod menu na PC które oczywiście mędą działać na najnowszych patchah i szukam takiego mod menu żeby panowie z R* mianowicie rockstar mie nie zbanował. zóry dziękuje za wwszystkie propozycje.
 7. wpisz modmenu możesz dodawać hajs itp nawę są za free:p

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×