Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

SiDżej

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  6

SiDżej wygrał w dniu 3 lipca 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

71 Wspaniała

9 obserwujących

O SiDżej

 • Urodziny 23 sierpnia

GTA Online

 • Social Club
  SiDzejZTostera
 1. Szukam osób do pomocy w stawianiu serwera deathmatch na platformie FiveM pod domeną GTAForum. Wymaganie znajomości: • JavaScript • C# lub/i Lua • zasad działania FiveM • podstaw baz danych MySQL. Oczywiście nie będziesz robił za darmo. Jeżeli jesteś chętny to skontaktuj się ze mną na: • GTAForum(wiadomość prywatna) • Teamspeak toster.pl, nick SiDżej. Pozdrawiam.
 2. Każdy, co się zapisał do newslettera Rockstar do 27 czerwca, posiadający kopie gry na PS4, Xbox One lub PC dostaną za darmo 200 000 GTA$. Kwota niezbyt wysoka, lecz zawsze coś. Jeżeli potrzebujesz większych pieniędzy zapraszam na Money Lobby u Namo.
 3. Wszystko opiera się na monitorze zasobów więc powinno. Droga dojścia do monitora zasobów może być inna w Windows 8.1/8/7/Vista. Zgodnie z Wikipedią Vista i każdy późniejszy system ma monitor zasobów. Polskiej wersji nie znalazłem
 4. 1. Zminimalizuj GTA z włączoną sesją w tle. 2. Otwórz menedżer zadań. 3. Otwórz zakładkę Wydajność. 4. Przejdź do monitora zasobów, poprzez naciśnięcie: Otwórz monitor zasobów. 5. Przejdź do zakładki Sieć. 6. Naciśnij prawym na proces sieciowy GTA5.exe i wybierz opcje Wstrzymaj proces, zatwierdź. 7. Po ok. 5 sek, przywróć proces i wróć do GTA Online 8. Ciesz się pustą sesją i zostaw lajka pod poradnikiem. W razie problemów/pytań pisać w komentarzach pod poradnikiem.
 5. pecet Gra zwalnia na Online

  Ustawienia, dysk szybki?
 6. kupię Konto GTA online

  Za 12zø nikt ci nawet w morde nie da
 7. kupię Konto GTA online

  Za 20psc nikt nie sprzeda jak konto jest warte 20zł paypal daj 40zł to ktoś może się zgodzi
 8. Unikalne pojazdy GTA ONLINE

  Jedynie jak przeniosłeś postać z konsoli
 9. pecet Dropy fps GTA V

  Kiedyś miałem w chuj spadki i crashe po formacie się zmieniło. (GTX 660)
 10. Wypinająca się kaśka

  Namo sam powiedział Jaśkowi żeby to wstawił na GTA Forum.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×