Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

SiDżej

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  6

SiDżej wygrał w dniu 3 lipca 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

71 Wspaniała

10 obserwujących

O SiDżej

 • Urodziny 23 sierpnia

GTA Online

 • Social Club
  SiDzejZTostera

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szukam osób do pomocy w stawianiu serwera deathmatch na platformie FiveM pod domeną GTAForum. Wymaganie znajomości: • JavaScript • C# lub/i Lua • zasad działania FiveM • podstaw baz danych MySQL. Oczywiście nie będziesz robił za darmo. Jeżeli jesteś chętny to skontaktuj się ze mną na: • GTAForum(wiadomość prywatna) • Teamspeak toster.pl, nick SiDżej. Pozdrawiam.
 2. Każdy, co się zapisał do newslettera Rockstar do 27 czerwca, posiadający kopie gry na PS4, Xbox One lub PC dostaną za darmo 200 000 GTA$. Kwota niezbyt wysoka, lecz zawsze coś. Jeżeli potrzebujesz większych pieniędzy zapraszam na Money Lobby u Namo.
 3. Wszystko opiera się na monitorze zasobów więc powinno. Droga dojścia do monitora zasobów może być inna w Windows 8.1/8/7/Vista. Zgodnie z Wikipedią Vista i każdy późniejszy system ma monitor zasobów. Polskiej wersji nie znalazłem
 4. 1. Zminimalizuj GTA z włączoną sesją w tle. 2. Otwórz menedżer zadań. 3. Otwórz zakładkę Wydajność. 4. Przejdź do monitora zasobów, poprzez naciśnięcie: Otwórz monitor zasobów. 5. Przejdź do zakładki Sieć. 6. Naciśnij prawym na proces sieciowy GTA5.exe i wybierz opcje Wstrzymaj proces, zatwierdź. 7. Po ok. 5 sek, przywróć proces i wróć do GTA Online 8. Ciesz się pustą sesją i zostaw lajka pod poradnikiem. W razie problemów/pytań pisać w komentarzach pod poradnikiem.
 5. SiDżej

  pecet Gra zwalnia na Online

  Ustawienia, dysk szybki?
 6. SiDżej

  kupię Konto GTA online

  Za 12zø nikt ci nawet w morde nie da
 7. SiDżej

  kupię Konto GTA online

  Za 20psc nikt nie sprzeda jak konto jest warte 20zł paypal daj 40zł to ktoś może się zgodzi
 8. SiDżej

  Unikalne pojazdy GTA ONLINE

  Jedynie jak przeniosłeś postać z konsoli
 9. SiDżej

  pecet Dropy fps GTA V

  Kiedyś miałem w chuj spadki i crashe po formacie się zmieniło. (GTX 660)
 10. 1. Sprawdź ceny GTA V RUS/CIS. Ceny bywają różnie. Jeżeli cena jest powyżej 115zł zrezygnuj z dalszego kupowania i kup wersję zwykłą. Link pierwszy do wersji RUS/CIS Link drugi do wersji RUS/CIS 2. Kup grę, która jest najtańsza. 3. Pobierz darmowy trial programu ZenVPN 4. Skonfiguruj go. 4.1 Uruchamiamy program jako administrator. 4.2 Z wysuwanego paska wybieramy ikonkę programu 4.3 Po kliknięciu na ikonkę pojawia się nam menu programu. Z tego menu wybieramy lokalizację Russia / Moscow i klikamy zielony przycisk connect. 4.4 Klikamy ,,X" i przechodzimy do następnych punktów. 5. Tworzymy nowe konto na Rockstar Games Social Club. Musi być ono zarejestrowane na Rosję. 6. Wchodzimy na tą stronę i klikamy Użyj kodu Rockstar. 7. Wklejamy nasz kod zakupiony z punktu 1. 8. Wyłącz program ZenVPN lub go odinstaluj i ciesz się grą! Jeżeli poradnik ci się spodobał kliknij ,,Lubię to!" pod postem!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×