Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

VeroN

Użytkownik
  • Zawartość

    13
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O VeroN

GTA Online

  • Social Club
    Sarravel
  1. Witam, posiadam na zamianę konto Steam za GTA V.Na koncie znajdują się gry takie jak: - ARK: Survival Evolved + ARK: Survival Of The Fittest- H1Z1- DayZ- Dead Island- Nether- Baldur's Gate: Enhanced Edition- Two Worlds II HD- Just Survive- Infestation: Survivor Stories ClassicKonto nie posiada żadnego bana, oddaje konto razem z e-mailem, wszystko bezpiecznie, bez żadnego oszustwa.Kontakt na PW, lub GG: 653745 SS'y:

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×