Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Lisiasty01

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Lisiasty01

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lisiasty01

  Niesłuszne bany w GTA Online

  jak nie naprawią, zaczekam z 3-4 tygodnie i się zobaczy.
 2. Lisiasty01

  Niesłuszne bany w GTA Online

  nie udaję, porostu nie jestem ogarnięty w temacie i ni chu* nie wiem co zrobić
 3. Lisiasty01

  Niesłuszne bany w GTA Online

  to zajebiście... 8 dych i 0.5 roku w plecy
 4. Lisiasty01

  Niesłuszne bany w GTA Online

  czyli to mi ch* da... a po przeczekaniu tego miesiąca stracę konto, czy to naprawią.
 5. Lisiasty01

  Niesłuszne bany w GTA Online

  powinienem pisać do rockstara czy przeczekać. (dostałem bana na 30 dni, 2 razy konto modowałem u was. mam obecnie ok 100mln GTA$ na koncie)
 6. Lisiasty01

  oferuję Level Up GTA Online

  serdecznie polecam, 24h i gotowe.
 7. Lisiasty01

  oferuję Level Up GTA Online

  Witam, polecam serdecznie GTA forum. Ludzie bardzo mili, oraz łatwo i szybko zarobić w GTA online dzięki ich usługą, za stosunkowo małą opłatą. Pozdrawiam

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×