Skocz do zawartości

NimVrod

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  NimVrod

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szukam kogoś do zapełniania magazynów z Securoserv przy okazji sprzedaż z fabryk, bunkrów Komunikator TS lub Discord Mój socialclub: NimVrod
 2. No dobra jutro przeinstaluje gta i zobaczymy , dzieki za pomoc.
 3. Ale pisze że tylko na singleplayer A jak wchodziłem na online to usuwałem pliki trainerów (dinput8 itd.)
 4. Możliwe bo używałem trainerów na singlu także sprawdzę i widzimy się w kwietniu no chyba że będą jakieś unbany czy coś.
 5. Czyli że to nie przez cheaty. To namo widzimy się za miesiąc jak bd drugi raz brał level up bo nie zamierzam znowu grać rok i zdobywać wszystko.
 6. Nie polecam dostałem bana na 30 dni po jakimś miesiącu od wykonania usługi
 7. Jeżeli mam 116 lvl i wezmę sb 75 lvl to mi zostanie czy jak ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum