12 grudnia wychodzi NOWE DLC do GTA Online! Jeżeli nie masz kasy w grze kup ją przed wyjściem nowej zawartości. Po każdej aktualizacji występuje kilkudniowa przerwa w modowaniu kont i sypaniu hajsu na Money Lobby,

Skocz do zawartości

Ciacho132066

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Ciacho132066
 1. Aha rozumiem. Ale może ma już ktoś kupiony ten program do innych celów i znajdzie krótki czas na zrobienie tego Syntezatora, przy okazji zarobi sobie na cukierki.
 2. Witam, jak sami wiecie powstał kiedyś GTA READER 1.2 jest to ostatnia wersja programu. Jestem w stanie zapłacić 100zł dla człowieka który potrafiłby zaktualizować ten program tak, aby działał na każdej, nawet najnowszej wersji GTA 5.
 3. Bo nikt się za to nie wemzmie inaczej. Bardzo proszę o pomoc. Będę naprawdę wdzięczny. Jestem w stanie zapłacić 100zł na zaktualizowanie tego programu.
 4. Witam, używałem programu GTA V Reader 1.2 która czyta napisy w grze, lecz była tylko zaktualizowana do wersji 1.0.350.2 x64...Jestem w stanie zapłacić jeśli ktoś zaktualizuję do najnowszej wersji gry, lub po prostu zrobi tak żeby współpracowała z każdą już wydaną dalej wersją...Bardzo mi na tym zależy!
 5. Witam, używałem programu GTA V Reader 1.2 która czyta napisy w grze, lecz była tylko zaktualizowana do wersji 1.0.350.2 x64...Jestem w stanie zapłacić jeśli ktoś zaktualizuję do najnowszej wersji gry, lub po prostu zrobi tak żeby współpracowała z każdą już wydaną dalej wersją...Bardzo mi na tym zależy!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum