Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

virekk

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  kkgtasix
 1. po za tym w wersji polskiej nie działają wszystkie stare napady trzeba zmieniać na wersje angielską gry bo ponieważ np nie da się uruchomić napadu Pacific Standard objawia się to tym ze jest nieskończone ładowanie(Loop) Przejdź do folderu, w którym została zainstalowana gra (domyślnie: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V); 2.) Utwórz plik .txt o nazwie commandline (commandline.txt) 3.) Otwórz utworzony plik i wprowadź do niego tekst: -uilanguage american 4.) Zapisz i zamknij plik, a następnie ponownie uruchom grę lub zmieniając język poprzez plik GTAVLanguageSelect.exe w głównym katalogu gry Prawdopodobnie przy następnej Dużej Aktualizacji zostanie to naprawione
 2. problem polega na języku polskim ( sklep nie jest kompatybilny z językiem polskim po ostatniej aktualizacji ) trzeba zmienić w grze na język angielski jeżeli chce się korzystać z oficjalnego sklepu Rockstara poprzez przycisk home można to zrobić na dwa sposoby dopisując odpowiednią ścieżkę w pliku commandline lub zmieniając język poprzez plik GTAVLanguageSelect.exe w głównym katalogu gry
 3. Witam mam pytanie jak zaprosić znajomego będącego w tej samej sesji do wyścigu premium ze byśmy mogli rywalizować o 100 000 czy mój znajomy musi być w innej ekipie żeby to zadziałało na czym to polega ? i w jaki sposób dołączają inni gracze do tego trybu ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×