Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

branchosoma1

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  adam908

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. branchosoma1

  Nvr | tekstury

  Dlaczego przed NVR było okej?
 2. branchosoma1

  Nvr | tekstury

  Tekstura tego samochodu jest jak widać na zdj. biała/nie ma je w ogóle Model powinien wyglądać tak jak poniżej
 3. branchosoma1

  Nvr | tekstury

  Cześć, mam problem: wczoraj zainstalowałem modyfikację NaturalVision Remastered i od tego czasu mam problem z teksturami (tylko na dwóch modelach z modów) - przykład w załączniku. Jakieś pomysły?
 4. branchosoma1

  Dwukrotna podmiana pliku

  Czy jeśli mam wgrany już mod, który wymagał zmian np. w pliku carcols i został odpowiednio zmieniony (mod działa itd.) to jak teraz pobiorę inny mod (samochód), który także będzie wymagał podmiany tego samego pliku carcols to mogę to zmienić, czy wówczas utracę zmiany z pierwszej podmiany? Dopiero zaczynam przygodę z modyfikacjami więc prosiłbym o jakieś wskazówki
 5. branchosoma1

  Plik .wtd i .wtf

  Czy te pliki to jest to samo co pliki .ytd i .yft? Bo jeśli tak to wiem, gdzie je umieścić
 6. branchosoma1

  Plik .wtd i .wtf

  Cześć, powiedzcie mi, jaka jest prawidłowa lokalizacja (w openIV) dla zamiany plików z rozszerzaniem .wtd i wtf? (tak jak w załączniku)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×