Skocz do zawartości

AriGatoPL

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez AriGatoPL

  1. Dlatego trzeba robić kopię gta ? Bo nie wiadomo kiedy coś rozwalisz z plikami. Spróbuj zweryfikować pliki tutaj masz co i jak zrobić https://support.rockstargames.com/articles/115014280127/Verifying-system-files-on-your-PC-for-GTAV Jak zweryfikujesz powinieneś mieć czyste gta
  2. Zainstalowałem ScriptHook, ScriptHookVDoNet oraz trainerv Lecz gdy chce spawn'ować samochody z DLC Arena War pisze Invalid model ? Czy jest już jakaś modyfikacja która by to naprawiła? Lub może coś źle zainstalowałem ? ?
  3. Wielkie dzięki @Namo Naprawdę warto poczekać i nie pospieszać go Jeszcze raz dzięki Szybko i bezpiecznie
  4. Ja tam czekam od wczoraj na levelup ale chyba warto czekać Namo Jak konto jest już zmodowane to wysyłasz wiadomość na gtaforum że już po wszystkim?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum