Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rudiakoo

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  rudiakoo

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Rudiakoo

  pecet Ekipa do napadów

  Mam 3 osoby (ze mną) ogarnięte i szukamy jednej do zrobienia Masterminda, gramy prawie że codziennie około 22 do 24 - 1 w nocy. Jeśli chcesz to dodaj SC rudiakoo
 2. Rudiakoo

  pecet Mastermind

  Hej, szukamy jednego ogarniętego ziomeczka, najlepiej 18+ (bo taki zazwyczaj myśli), do zrobienia Mastermind'a. Granie godzina 22-24 przeważnie. Wymagamy mikrofonu, ogarniania gry i skupienia, 10 milionów piechotą nie chodzi. Steam id/rudiakoo . SC: rudiakoo. Dodaj jeśli jesteś chętny
 3. Tak, szukam ludzi do porobienia luźnych misji w klubie motocyklowym itd. do pozarabiania gotówki. Najlepiej 18+ ale no, ts3 mile widziany ^^

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×