Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

RomanNara

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez RomanNara

 1. Witam Mogę już dołączyć do GTA V on- line. przy moich problemach pomogło: 1. wyłączenie Defendera Windows 10, w zablokowaniu Defendera pomocny był AVAST. Defender Win blokował pliki Social Club, oraz GTA V 2. Ponowna instalacja gry i Social Club 3. Pokazywał się komunikat: twój komputer (procesor) nie spełnia wymagań. Pomogła instalacja sterowników karty graficznej NIVIDA Teraz wszystko działa jak przed aktualizacją Windows 10, jest Ok RomanNara
 2. Mam problem z uruchomieniem GTA V (wersja pudełkowa) przez Socjal Klub po aktualizacji Windows 10. Po uruchomieniu Socjal Club na czarnym tle pojawia się informacja: Program Grand Theft Auto V Przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Win zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie. "Zamknij program". Kilkakrotnie instalowałem i naprawiałem GTA V i Socjal Club, oraz zaczynałem od czystej i aktualnej instalacji systemu, wyłączyłem Defendera i zrobiłem wykluczenia plików GTA V. Gra nie uruchamia się.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online