Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Harbacz

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Breeq_
 1. Harbacz

  Ekran zmniejsza jasność

  Tak, jak włączam tryb pełnoekranowy, gł właśnie jasność się zmniejsza
 2. Jak włączam GTA, ekran zmniejsza charakterystycznie jasność, tak jakby włączał się jakiś tryb? Mam Windows 10, wszystko updatowane, GTA nie jest podkręcane w GeForce Experience, z innymi grami się tak nie dzieję, co o tym myślicie?
 3. Cześć, czy może mi ktoś z was wysłać screena plików gry, niemodyfikowanych?
 4. Harbacz

  pecet Ustawienia graficzne GTA V

  A jak u Ciebie z msaa i fxaa? Bo u mnie jest problem taki, że na benchmarku pokazuje na obecnych ustawieniach, wszystko na bardzo wysokie msaa x2; fxaa włączone, że 100fps około, a na online 58- 70
 5. Cześć Ciekawi mnie jakie macie ustawienia w grafice ZAAWANSOWANEJ w GTA, możecie podać jaką macie kartę graficzną i procesor, jeśli zmienialiście ustawienia ze względu na nowe DLC to też możecie to uwzględnić

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×