Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Wajruseq

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Wajruseq

GTA Online

 • Social Club
  Wajruseq

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wajruseq

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Bo skoro pytasz o czas zaproszenia to nie przeczytałeś regulaminu. Jest tam wzmianka ;))))))
 2. Tak jak w temacie. potrzebuje ekipki do skoku na humane labs. Do zrobienia jest jeszcze przygotowanie z EMP. SC- Wajruseq
 3. Temat do zamknięcia. Dzięki V3n0m 😉
 4. Cześć, Pobrałem dzisiaj FiveM, aby zobaczyć jak to jest grać na RP, wszystko się zainstalowało git itd. Przy włączaniu go jednak wyskakują mi 3 błędy i jeśli ktoś wie jak je naprawić to proszę o pomoc :p. Co do tego błędu z CitizenGame.dll znalazłem rozwiązanie w FAQ na FiveM.
 5. Wajruseq

  oferuję Level up GTA Online

  Skontaktować* Namo nie oszukuje, zobacz na ilość recenzji, które go chwalą.
 6. Wajruseq

  oferuję Level up GTA Online

  Wszystko poszło szybko 😉 Na prawdę polecam level up jak i money lobby!
 7. Wajruseq

  Nowe DLC

  Lato dla Rockstar zaczyna się później. Początek wakacji? 🤔🤔
 8. Wajruseq

  Nowe DLC

  Na yt dużo teorii, że DLC ma być Nightclub update gdzie będziemy mogli kupić swój klub nocny i ma to być biznes taki jak klub motocyklowy czy bunkier. Na zagranicznym yt dużo pokazują potencjalnych przecieków, ale czy w nie wierzyć czy nie to twoja sprawa 😛

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×