Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

NixuPL

Użytkownik
 • Postów

  8
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana NixuPL w dniu 19 Czerwca 2021

Użytkownicy przyznają NixuPL punkty reputacji!

GTA Online

 • Social Club
  MlynekDWO

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia NixuPL

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

7

Reputacja

 1. Takie sprostowanie, maciek ma racje R* ma coś jak "wglądy" do sesji prywatnych, ale i również na płatnych Cheatach/Mod Menu/Exrenalach i czymkolwiek innym... Dlatego moduje się na PUBLICZNYCH sesjach. Widocznie miałeś dużego farta to jest coś jak rosyjska ruletka 1-7 nie strzeli ci w głowę 8 strzał w głowę czytaj 1-7 sesji bez bana 8 sesja ban... Co do siriusa, jest to jebany złodziej który skopiował większość opcji z Authority i je upublicznił przez co ludzie posiadają opcje Authority za darmo co jest wręcz chujowe zachowanie, ale dobrze, że wyszło Menyoo
 2. @up Moim zdaniem Menyoo, jest bardziej rozwinięte i posiada wiele opcji, praktycznie tych samych co authority i wiele wiele więcej
 3. @up Założyłem 2-gie konto żadnych problemów @topic + Poradnik nt. customowych samochodów, outfitów i map
 4. WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! NIKT NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BANA W GTA:O! MENYOO ONLINE 1.37 Dzisiaj przedstawię wam, stare Menyoo które jest już dostępne od 16.12.2016 na wersji 1.37 Online! Tak jest to stare menyoo które kiedyś potrzebowało scripthooka który jak wiemy jest wykrywalny! A więc tak, MAFINS administrator i develeper Menyoo, udostępnił dla nas Menyoo na wersję 1.37 Online Niestety, koszt Menyoo wynosi 10$ USD! Okres dostępu wynosi całe życie! Do AUTHORITY i MENYOO Wyszło Menyoo więc co z Authority? - Deweloperem Menyoo jest MAFINS, Authority DavidZ912 więc i to i to będzie aktualizowane cały czas Jakie opcję posiada Menyoo? [ScreenShoty, zbyt dużo pisania , 27 Screenów xd] Funny Vechicles, Spooner & Outfits ( Smieszne pojazdy, ubrania i mapy ) Co to takiego? A no np. customowe samochody/outfity itd Jak to zrobić? Mini poradnik! 1. Wchodzimy tutaj: https://menyoo.org/community/index.php?forums/funny-vehicles-spooner-outfits-legacy.28/ 2. Wybieramy sobię mape samochód lub ubranie które chcemy 3. Pobieramy 4. Wchodzimy w folder z grą > MenyooStuff > i tutaj dajemy w zaleznosci Pojazdy (Vechicles) Mapy (Spooner) Ubrania (Outfit) 5. Odpalamy Online 6. Jeżeli chcemy coś zrespić przechodzimy do sekcji spawnowania samochodów i wtedy Saved Vechiles, tam znajdują sie nasze samochody Outfity ( ubrania ) w Player Options > Warderobe, mapy w Spoonerze! 7. Cieszymy się! Instalacja! 1.Pobierasz pliki z menyoo.org 2.Odpalasz instalator Menyoo 3.Wybierasz gdzie masz folder z grą i tam ci się zainstalują pliki ( Muszą być w folderze z grą! ) 4.Odpalasz Online Pliki które zostaną dodane do folderu z grą po przynajmniej jednym użyciu menyoo! Menyoo odpalamy za pomocą F8, posługujemy się strzałkami wychodzimy Backspacem, NUMY nie działają, za niedługo zostaną naprawione! CHANGELOG [UPDATE/WSZYSTKIE] 16.12.2016 - Wypuszczenie MENYOO do Online 1.37! 18.12.2016 - Update poprawiający crashowanie gry, trzeba zaktualizować! 19.12.2016 - BUGFIXY! KickPlayer został naprawiony! Replenish Player dropił tylko spadochron, naprawione! Teleport to Mission Objective był zbugowany (Możliwe, że być może jest jeszcze trochę zbugowany) Informację o graczu, ile ma gotówki i jaki jest jego poziom (LVL) został naprawiony, pokazywał inne liczby!
 5. Nic nadzwyczajnego ;p Wystarczy czekać, samo się po kilku minutach zrobi, maksymalnie do kilku godzin, ale to rzadkość :).
 6. Warto też powiedzieć, że za niedługo wejdzie w życie, stare menyoo prawdziwe, na nowym hooku btw. Authority Changelog:---------------------------------1.9.6Added New Vehicles (Nowe samochody z 1.37 do spawnera samochodów )Fixed Name Changer ( Naprawiona zmiana nicku )Fixed Off The Radar ( Naprawiona opcja zniknięcia z radadu )Fixed Weapon Multipliers ( Naprawiona opcja zmieniania mocy/opcji pistoletów itd... )Fixed UI Bug with scrolling down ( Naprawiony błąd z paskiem schodzenia bardziej w dół niż okno authority )---------------------------------1.9.5Updated for 1.37 ( Aktualizacja dla 1.37 )NOTE: Some options will not work until i post the next version. I wanted to get you guys something to use while waiting. ( Niektóre opcje nie działają, dodam to w następnej wersji. Chcem żebyście trochę poczekali )--------------------------------- 16.12.2016 Wyszła tak jak by nowa aktualizacja! - Powróciło stare menyoo, które było na scripthooku.
 • Ostatnia aktywność

  1. 2

   Gta roleplay ps4 polska

  2. 0

   Aetheron Elite™ Poszukuje graczy!

  3. 0

   MERCURY ROLEPLAY [WL:OFF] TOP OPTYMALIZACJA

  4. 0

   EdgeCity [WL-ON]

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum