Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MewaKruKru

Użytkownik
 • Zawartość

  143
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

76 Wspaniała

5 obserwujących

O MewaKruKru

 • Urodziny 25.10.1997

GTA Online

 • Social Club
  MewaKruKru

Społeczne

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/MewaGaming/

Ostatnio na profilu byli

3679 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje MewaKruKru

 1. [Aktualizacja gtaonline] Dzisiaj 7mego lipca 2018 roku, Użytkownik o nazwie "Foll" Zmienił avatar. Możemy zobaczyć ten avatar wchodząc na jego profil. Są to duże zmiany ponieważ nikt już nie będzie musiał patrzeć na jego twarz. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. MewaKruKru

   MewaKruKru

   również tobie dałem plusika.

  3. NikoHuski

   NikoHuski

   "nikt już nie będzie musiał patrzeć na jego twarz"

   No, w końcu zmiana na plus.

  4. Foll

   Foll

   Polecam zasubskrybować również mój kanał. Coroczna dawka gier wideo.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×