Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Vivaceblock

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Vivaceblock

Społeczne

 • Steam
  Qbuś

Ostatnio na profilu byli

89 wyświetleń profilu
 1. Vivaceblock

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz Zostałeś wyrzucony z money lobby
 2. Vivaceblock

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  aż ktoś zacznie czytać posty powyżej żeby znaleźć rozwiązanie swojego problemu
 3. Vivaceblock

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ja zazdroszczę Namo że może sobie wyzywać publicznie klientów bez konsekwencji xD A ci ludzie jak Kamyczorek to chyba mu dupę Keflanowi liżą żeby za free kasę dostać.
 4. Vivaceblock

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ciesz się że w ogóle te 30 mln zebrałeś jak 8mln kosztuje kartami shark około 150 zł A kogo obchodzi 1 zły na 99 pozytywnych głosów.. chyba tylko antyszczepionkowców xD

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×